gume... sa grobnika...

alenko_16

New member
ovak ozanimalo bi me kad i za koliko para bih mogao naci gume za rs 250??? i koja bi najsira guma pasala gore???
hvala unapred...
 
CroKick said:
nije ti preporučljivo stavljat širu gumu nego je serijski

kak si sad pametan nakon kaj si slusal danas predavanje  :mrgreen:

alenko_16 said:
ovak ozanimalo bi me kad i za koliko para bih mogao naci gume za rs 250??? i koja bi najsira guma pasala gore???
hvala unapred...

koje su ti sad dimenzije gore?
 
gledaj da staviš što veću gumu, brže ćeš jurit, više se naginjat, više ćeš trebi pokupit, i naravno, narast će ti....ego :mrgreen:
 
ovako... jel ide gore 180??? jel bi trebo preradivat blatobran?i ko zna za koliko para bi mogo nabavit gumu??? gore na grobniku??? i od koga odavde?
 
alenko_16 said:
ovako... jel ide gore 180??? jel bi trebo preradivat blatobran?i ko zna za koliko para bi mogo nabavit gumu??? gore na grobniku??? i od koga odavde?

ma 280 odma lol

ide ak nabaviš 5.5 felgu koja opet neznam dal bi stala u tu vilicu...

uaključak: stavi dimenziju koja je predviđena za taj motor
 
alenko_16 said:
ovako... jel ide gore 180??? jel bi trebo preradivat blatobran?i ko zna za koliko para bi mogo nabavit gumu??? gore na grobniku??? i od koga odavde?
za tvoj motor 180 ti je previse,a i ne ide gore.moj frend na grobniku nabavi 190 za oko 200-300 kn
 
alenko_16 said:
ovako... jel ide gore 180??? jel bi trebo preradivat blatobran?i ko zna za koliko para bi mogo nabavit gumu??? gore na grobniku??? i od koga odavde?
ako ne ide gore uzmi brusilicu i prosiri i vilicu i blatobran i amortizer,bit ce ti laksi i bit ces brzi a 180 ili 190 guma ce ti dati mogucnost da se nagnes do utega volana.a kad je palis i dimi vise od te tvoje male gumice na kojoj su nenam zasto u tvornici stedili,pi.. im materina