GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

Šta se tiče Power Pura, neću obećati 100%, ali postoji mogućnost, odnosno probati ćemo napraviti sljedeće. Čim dobijem toćne informacije o tome kada gume stižu i koja je toćna cijena, možemo napraviti posebnu ponudu za prednarudžbe, isključivo za set, ali uz napomenu da će kolićine biti ogranićene i trajati će do toćno određenog datuma.
 
bimba said:
Šta se tiče Power Pura, neću obećati 100%, ali postoji mogućnost, odnosno probati ćemo napraviti sljedeće. Čim dobijem toćne informacije o tome kada gume stižu i koja je toćna cijena, možemo napraviti posebnu ponudu za prednarudžbe, isključivo za set, ali uz napomenu da će kolićine biti ogranićene i trajati će do toćno određenog datuma.

Ja uzimam 100%  (y) (y) (y)
 
dodatna ušteda je na poštarini, ipak su lakše  :mrgreen: :mrgreen:

Ali 1kg stvarno nije malo. To je pola kg po gumi neovješene i rotirajuće mase manje, motor će sigurno bit osjetno upravljiviji ako su stvarno toliko lakše
 
Ako se i zezaš, jedna cijena je do 10kg, a druga preko 10. :mrgreen:

Set 120/190

Power Pure 9,59 kg
Metzeler M3 10,62 kg
BT-016  10,70 kg

Ovo su ti 100% toćne težine (y)
 
Evo još malo informacija vezano za Power Pure.

Po službenim specifikacijama i nekim njihovim rezultatima testiranja, u odnosu na Pilot Power 2CT, Power Pure bi trebao imati bolje performanse po pitanju:

- Gripa na suhom za 15%
- Gripa na mokrom za 5%
- Grijanja na radnu temperaturu za 10%
- Stabilnosti pod opterećenjem za 15%
- Upravljivosti, povratne informacije i općenite dinamike u vožnji za 20%

E sad jedino nigdje ne spominju potrošnju, ali ako ona bude u okvirima nekih 80% u odnosu na PP, onda je to odlićno (y)

:mrgreen:
 
bimba said:
Ako se i zezaš, jedna cijena je do 10kg, a druga preko 10. :mrgreen:

trebala je bit šala ali eto slučano ispalo točno  :D hvala za info o točnim brojevima, stvanrno su lagane  (y) (y)
 
Covjece ovi podaci za Power Pure zvuce predobro da bi bilo istinito :shock: 

Na proljece ionak moram mjenjat gume ... a ove bi se definitivno isplatilo probat :mrgreen:
 
ja isto razmišljam o njima
ako cijena bude pristupačna count me in :)
 
Bimba svaka čast na temi (y)
 
          ....sve je izglednije da sam ove sezone na Michelinu..... (y)


                  .......ali željno očekujem recenziju ( Sip,  :misli:)...
 
Po pitanju Enduro modela, za sada nemam informacija.

Kad je Michelin u pitanju, izbacuje se Anaake, a Anaake 2 dolazi u svim dimezijama. T63, Enduro Competition, Starcroos, Cross Competition i AC10 ostaju nepromijenjeni.
 
Power Pure, prve isporuke između 15-tog i 30.02. Cijene idući tjedan (y), bit će dobra cijena :wink:
 
Nemam još nikakve podatke, slike ni tehničke karakteristike, ali je sigurno da nam i od Dunlopa u ovoj godini dolazi novi model u klasi Sportskih guma, a zvati će se SportSmart. Koji model mijenja, da li uopće, ne znam, ali mislim da bi mogao upasti negdje sa ili umjesto Qualifeir RR-a. Mislim da se radi o tome jer koliko imam informaciju biti će dostupan samo 120/70-17, za prednju, te 160, 180, 190 i 190/55-17 za zadnju.

Dolazi i zamjena za Trailmax D607, u dimenzijama 90/90-21, 100/90-19 te 110/80-19 za prednju, te 130/80-17, 140/80-17 i 150/70-17 za zadnju.
 
Uhh Bimba, zasto nemamo americanske cijene pa da stalno palimo gume  :mrgreen:

120/70ZR17 & 180/55ZR17 $259.95*
120/70ZR17 & 190/50ZR17 $285.95*
120/70ZR17 & 190/55ZR17 $289.95*

*this is an introductory Price.


(sa 600rr.net)

 
Bilo bi još boljhe da nam je cijena goriva i motora kao u americi, tako da kad potrošiš gume ne moraš gubit vrijeme na mijenjanje , nego uzmeš novi motor :mrgreen:

Imam bliske rodbine u Americi, i bez obzira što je to tržište toliko veliko da je izdvojeno samo za sebe, bez obzira na razlike u tečaju itd.itd., stvarno je nevjerojatno i fascinantno koliko su neke stavri tamo jeftinije.

Ali šta je tu je, mi smo di jesmo i za sada pomoći nema. Ono šta mogu kazati u ovom trenutku, je da će cijena Power Pura biti na razini evropskih cijena ( 5-8 % viša zbog davanja koje mi imamo a u EU toga nema ), tako da smatram, za takvu gumu da će cijena biti vrlo konkurentna i prihvatljiva. Znaći, da Vas sve utješim , iako se radi o novom modelu, po specifikacijama ( kevlar, težina ) vrhunskim proizvodom, cijena neče biti " svemirska", dapače u razumnim okvirima veoma prihvatljiva (y)
 
Ma da, covjeku odmah dodje zlo kad malo pogleda cijene motora u Americi, jednostavno prevelika razlika u cijeni tamo i ovdje...
 
DrBasta said:
Ma da, covjeku odmah dodje zlo kad malo pogleda cijene motora u Americi, jednostavno prevelika razlika u cijeni tamo i ovdje...

Eeeeeeee, ne ratuju oni džabe cijelo vrijeme...  :mrgreen:
 
DrBasta said:
Ma da, covjeku odmah dodje zlo kad malo pogleda cijene motora u Americi, jednostavno prevelika razlika u cijeni tamo i ovdje...

da isto tako kad amer dođe u Europu sa svojih teško zarađenih par tisuća dolara može kupiti drek. Živio tamo, radio tamo, dolazio u RH na praznike i j3ba0 mater svima i tečaju. Ali to je tema za druga vremena. Pitao bih vas da je tečaj kao prije 8 godina 8kn=1USD pa da preračunate to u eure ili kune. Nebi R1 više toliko bio jeftin.
Morao sam ovaj Off stavit jer sam to sve proživio.  8)

120/70ZR17 & 180/55ZR17 $259.95*
120/70ZR17 & 190/50ZR17 $285.95*
120/70ZR17 & 190/55ZR17 $289.95*


super cijena kad gledaš u kunama. ali ameru koji zarađuje tamo ima osjećaj u americi da je kupovna moć dolara u odnosu na €uro 1:1