GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

Mene sveti Mitas jucer skoro izua, u više navrata...Nije do tlaka, nije do zagrijanosti, nije cak ni do silovanja...bice mu vanjska temperatura više na paše 🤷‍♂️
 
Mene sveti Mitas jucer skoro izua, u više navrata...Nije do tlaka, nije do zagrijanosti, nije cak ni do silovanja...bice mu vanjska temperatura više na paše 🤷‍♂️
Sad kad krene padanje s padom temperatura :mrgreen: Kad je hladno nemam uopce volju niti se vozim brze, tako da se nadam da necu osjetiti tu manu po hladnom...Koliko stupnjeva je bilo, pa nije bas jos toliko hladno?
edit: ja sam za vikend odvozio zg-glina u dvoje, i bilo je oko 15 celzija oblačno cijeli dan i nije bilo problema,srednji tempo vožnje
 
Mene sveti Mitas jucer skoro izua, u više navrata...Nije do tlaka, nije do zagrijanosti, nije cak ni do silovanja...bice mu vanjska temperatura više na paše 🤷‍♂️
ništa to ne valja, baci ih u smeće ili proslijedi na moju adresu pa ću ih ja zbrinuti :mrgreen:
 
(y) ako je SF+, manje se pregrijavaju ...valjda

TF; vruće već nakon par km i kad je ovako hladnije, sasvim OK za prvih par 100tinjak km :)
E vidis, nije napomenuo koji je model,sigurno vozi SF+, mi sa TF nemamo tih problema 😅
 
Sad kad krene padanje s padom temperatura :mrgreen: Kad je hladno nemam uopce volju niti se vozim brze, tako da se nadam da necu osjetiti tu manu po hladnom...Koliko stupnjeva je bilo, pa nije bas jos toliko hladno?

ja kontrolirao tlak , pao za 0,2 :mrgreen:
 
:unsure: u principu; pojma nemam :mrgreen:

da li i koliko se smjese/profili na TF i SF razlikuju
ili je stvar samo da je kod većih dim. zadnja tvrđa po sredini i druga je šara (što bi bilo taman)

...ovo mi je prvi set TF :)
 
Mene sveti Mitas jucer skoro izua, u više navrata...Nije do tlaka, nije do zagrijanosti, nije cak ni do silovanja...bice mu vanjska temperatura više na paše 🤷‍♂️

daj nekom da ti ih razRRadi, pa neće više.. :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: Nero
Tlak bio na 2.2 zadnja, nazad spušta na 2.0 i isti kurac. Al bio je malo brži đir doduše nego prosjek ove godine..sf+ je
 
Pozz Bimba
Pitanje za gume, naime trebam gume za BMW R60/7 dimenzije su 3.25-19 i zadnja 4.0-18. Motor je/bude u upotrebi , znači vozio se bude, nije da je "izložbeni" primjerak😉
Pa onda neka oreporuka ako može,
Zahvaljujem
 
Pozz Bimba
Pitanje za gume, naime trebam gume za BMW R60/7 dimenzije su 3.25-19 i zadnja 4.0-18. Motor je/bude u upotrebi , znači vozio se bude, nije da je "izložbeni" primjerak😉
Pa onda neka oreporuka ako može,
Zahvaljujem
Riješena stvar, naručio, platio, dobio (Michelin Pilot Activ) gume na motoru i testirane jučer. "Novi motor" ijako je '79. God😉👍
 
Bog ljudi.

Evo valjda bih i ja trebao promijeniti gume. Sadašnje su neke mišelinke, zadnja je 2013 godište i kao vidi čuda, ništa se ne troši iako sam napravio već 9000 km na njoj.

Uglavnom, trebao bih stavit nove, ali što da čovjek odabere? Gledam na primjer u Auto Antonija, izbora ima ko u priči. Koje su marke dobre, modeli? Vozim FZ6-N 2008 godište, cestovna vožnja, nisam valentino rosi ali volim po zavojima pokušati proći malo brže.

Hvala.