GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

Svi koji su vozili a cuo sam se s njima su mi rekli da bjezim od michelina.ja ih još nisam imao.kakva su tvoja iskustva?
Hm......
Neznan za to
Kolege ih imaju i prezadovoljni su
Jedan je na Africi ima sve
Od Contija do Pirelija
Sad je vec na drugom setu anakee adv.....
Kaze da guma drzi odlicno a trajnost fenomenalna.skoro 15 iljada km....
S tim da on vozi iohobo.....
Ja san ih tek stavia......za sada san zadovoljan.motor lipo pada u zavoj......
 

Attachments

  • 701CBA40-F3E2-4E7C-9DE8-CC023F5E69DF.jpeg
    701CBA40-F3E2-4E7C-9DE8-CC023F5E69DF.jpeg
    453.8 KB · Views: 221
Pozdrav! Novi sam na forumu ali dugogodišnji čitatelj i smatram da sam na pravom mjestu cuti vaše misljenje o sport touring gumama na r motoru...dosta sam smiren vozač(neiskusan) i dosad vozio iskljucivo na michelin pp gumama koje se brzo postale "kockaste"...ima li itko od vas tko se vozi na touring gumama na r motoru i kakva su iskustva..zahvaljujem na odgovoru
 
Neznam. Ali znam da ih je đikser prozvakao za 3000 km 🤣

Evo, stvarno nikad tako malu kilometražu na njima nisam doživio.
5 čak i jesam, ali tko će se sjetit kada pored tolikih setova i motora. 5-7 realno mi traju kako god okreneš.

Što se zapravo pokazalo po većini testova.
Doduše, iznenadio me podatak za M9...

Metzeler’s latest studies show that the hypersport crowd focuses on the performance over the life of a tire. This market analysis prompted the German tire manufacturer to focus on better handling and grip, on both dry and wet surfaces. However, Metzler says the dual-compound tires should provide 10 percent more life over the M7 RR.

With that said, the new M9 RR’s rear tire should deliver 6,000 to 8,000 miles, and the front 8,000 to 10,000
.

 
Ja bacim i motor i komplet opremu v p+++u materinu ak ko potroši bilo koju aktualnu gumu iz SPORTSKOG (S21, M7, DR3....) segmenta na kontinentalnom dijelu za manje od 4-5 tkm i prelazim na resice.
 
  • Haha
Reactions: DADO+
Sa DRIII sam napravio malo manje od 8tkm, je zadnja mrtva ali ajde još se vozi. Na preporuku od Matka ipak sam naručio M7RR jer je rekao da bi trebala trajati možda i duže od DRIII a karakteristikama su dosta slične ali cijenom baš i ne, pa reko ajde da probam. Svi ste nahvalili M7RR pa jedva čekam da ju isprobam i usporedim sa DRIII koja je za mene stvarno vruhunska guma koja za moju vožnju jako dugo traje a "drži" odlično u skoro svim uvijetima u kojima se ja vozim.
 
Znao sam je i ja uzeti po toj cijeni ali oko nove na akciji,u sezoni sam je plaćao oko 2100-2300. Ali sad je bila 1350,a mislim da je to najjeftinije do sad i stvarno dobra cijena za tu gumu 👍
potpis!
 
Fenomenalna guma.....
Michelin Anakee Adv........
 

Attachments

  • 54423131-3C35-4D8B-BE1B-C6DAF9EA06E4.jpeg
    54423131-3C35-4D8B-BE1B-C6DAF9EA06E4.jpeg
    224.7 KB · Views: 69