GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

Nitko nista?

Pa di je ta objava kaj si pitao nemam pojma od kud si ju izvukao, nisam vidio.
U par mojih zadnjih postova u ovoj temi sam nahvalio DRIII jer ih vozim već par godina na tri različita motora i prezadovoljan sam sa njima.
 
E a ja baš zato volim dunlop što točno znaš kada je guma spremna a šansa da se na cesti pregrije je skoro nikakva. Sad sam napravio probu na m7rr ali već je spreman sportsmart3. TT mi je bio fantastičan pa da vidim je li ova šta lošija na cesti...

Kaj nisi zadovoljan sa M7RR?
 
Samo sam zadnji đir sezone na njima napravio pa neću još suditi. Na prvu me nisu impresionirale, dobre su na d8 ali na lošim cestama su sigurno 3-4 puta kliznule taj dan, identičnom rutom tjedan dana prije TT je bio kao u šinama. Cesta nije mogla u tjedan dana postati toliko drastično hladnija...
 
Pa dosta se o tim gumama pisalo na forumu zadnjih mjeseci pa uz kavu imate svasta procitat.

Ja sam vozio s21 i vozio sam ju do platna. Odlicno drzi. E pa ta s22 upgrejdana guma i kazu da je bolja.

Eto samo mi je tako malo feedbacka trebalo. :)

Pa di je ta objava kaj si pitao nemam pojma od kud si ju izvukao, nisam vidio.
U par mojih zadnjih postova u ovoj temi sam nahvalio DRIII jer ih vozim već par godina na tri različita motora i prezadovoljan sam sa njima.

Procitao sam to, a i ima je prijatelj na svom motoru tako da za nju znam da je dobra. A s22 se dosta hvali pa se razmisljam izmedu te dvije gume. Vjerujem da nebi ni s jednom ni drugom promasio
 
Samo sam zadnji đir sezone na njima napravio pa neću još suditi. Na prvu me nisu impresionirale, dobre su na d8 ali na lošim cestama su sigurno 3-4 puta kliznule taj dan, identičnom rutom tjedan dana prije TT je bio kao u šinama. Cesta nije mogla u tjedan dana postati toliko drastično hladnija...

Baš čudno, prvi puta za njih čujem tako nešto o_O one bi kao po malo hladnijem i mokrom trebale biti super za taj tip guma.Ja još nisam svoje uspio namontirati.

Vjerujem da nebi ni s jednom ni drugom promasio

Sa DRIII sigurno ne možeš promašiti, jedino ako si baš neki trkač extremista :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Le_Choke
Baš čudno, prvi puta za njih čujem tako nešto o_O one bi kao po malo hladnijem i mokrom trebale biti super za taj tip guma.Ja još nisam svoje uspio namontirati.



Sa DRIII sigurno ne možeš promašiti, jedino ako si baš neki trkač extremista :mrgreen:
Tak sam i ja mislio ali TT kad je zagrijan drži na svakoj cesti. Ova mi je klizuckala na Kapeli, na penjanju iz Karlobaga, pa s oba kotača između Gs i Korenice... Niš sad dramatično da bi olabavio tempo ali poslje kad razmislim na tim lošijim cestama se nije baš iskazala u odnosu na TT vikend prije
 
Tak sam i ja mislio ali TT kad je zagrijan drži na svakoj cesti. Ova mi je klizuckala na Kapeli, na penjanju iz Karlobaga, pa s oba kotača između Gs i Korenice... Niš sad dramatično da bi olabavio tempo ali poslje kad razmislim na tim lošijim cestama se nije baš iskazala u odnosu na TT vikend prije

Sportsmart TT je racing street guma, a M7RR je sportska, i u kontekstu neke agresivnije vožnje, lošijeg asfalta, pod uvjetom da je ugrijana na radnu temperaturu, TT mora biti bolja i to osjetno. Biti će jasnije kada probaš Sportmart 3 , ista stvar će biti.

Kada se probaju gume tipa Sportsmarta TT, Supercorse SP, GP Racera itd... vrlo je teško vratiti se na sportsku gumu, naravno kod onih što se voze tako da iskoriste takve gume.
 
Ta S20, 21, 22 serija je poznata po tome da dobro drži ali malo traje. Logično naravno, ali za te novce uvik preferiram uzeti racing gumu.
 
Tak sam i ja mislio ali TT kad je zagrijan drži na svakoj cesti. Ova mi je klizuckala na Kapeli, na penjanju iz Karlobaga, pa s oba kotača između Gs i Korenice... Niš sad dramatično da bi olabavio tempo ali poslje kad razmislim na tim lošijim cestama se nije baš iskazala u odnosu na TT vikend prije

Pa di si bio dok sam se raspitivao za M7RR :ROFLMAO: :ROFLMAO:
Teško je to sad ovako usporediti jer nekome je super brza vožnja a drugom normalna pa tako je i sa držanjem guma odnosno o potrebi koja guma koga zadovoljava.

Sportsmart TT je racing street guma, a M7RR je sportska, i u kontekstu neke agresivnije vožnje, lošijeg asfalta, pod uvjetom da je ugrijana na radnu temperaturu, TT mora biti bolja i to osjetno. Biti će jasnije kada probaš Sportmart 3 , ista stvar će biti.

Kada se probaju gume tipa Sportsmarta TT, Supercorse SP, GP Racera itd... vrlo je teško vratiti se na sportsku gumu, naravno kod onih što se voze tako da iskoriste takve gume.

DRIII je sportska guma ako se ne varam pa meni nije nigdje puštala na gore navedenim cestama osim kad je vani bilo 7 stupnjeva a to ni ne računam.
Možda ja sporo vozim pa zato ne pušta:mrgreen:

Imao sam s20 , nit smrdi nit mirisi , m7 mi je znala naglo pustiti ....

To si zaboravio napisati prije :ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Pa di si bio dok sam se raspitivao za M7RR :ROFLMAO: :ROFLMAO:
Teško je to sad ovako usporediti jer nekome je super brza vožnja a drugom normalna pa tako je i sa držanjem guma odnosno o potrebi koja guma koga zadovoljava.



DRIII je sportska guma ako se ne varam pa meni nije nigdje puštala na gore navedenim cestama osim kad je vani bilo 7 stupnjeva a to ni ne računam.
Možda ja sporo vozim pa zato ne pušta:mrgreen:



To si zaboravio napisati prije :ROFLMAO::ROFLMAO:
I letio sam jednom s m7 , ali je bila ubijena pa je nemogu bas kriviti ..
 
  • Like
Reactions: bojan
Pozdrav, je li netko probao novu verziju Mitasa Sport Force+ EV?

Sa SportForce+ sam bio zadovoljan sa svime osim potrošnje, motor koristim svakodnevno i imam osjećaj da sam svako malo u vulkanizera, a koliko sam vidio, nova je dvokomponentna.

Ubio sam ga ko zeca.
51017064852_2c25b368e0_b.jpg


Vidim da u zadnje vrijeme dosta hvale i novi Pirelli Angel GT, znam da je Sport Touring guma, možda da probam s njom?
 
Tak sam i ja mislio ali TT kad je zagrijan drži na svakoj cesti. Ova mi je klizuckala na Kapeli, na penjanju iz Karlobaga, pa s oba kotača između Gs i Korenice... Niš sad dramatično da bi olabavio tempo ali poslje kad razmislim na tim lošijim cestama se nije baš iskazala u odnosu na TT vikend prije


a sada misljenje o m7rr?
 
Pozdrav, je li netko probao novu verziju Mitasa Sport Force+ EV?

Sa SportForce+ sam bio zadovoljan sa svime osim potrošnje, motor koristim svakodnevno i imam osjećaj da sam svako malo u vulkanizera, a koliko sam vidio, nova je dvokomponentna.

Ubio sam ga ko zeca.

Jesi. Više šare ima na hurmašici 🤣