GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

Hvala puno na korisnim informacijama. Jel znas mozda koliko su ti otprilike izdrzale sa takvom voznjom? Citam po forumima pa jedinu manu koju spominju je da se brzo trose. Razumijem da to ovisi o nacinu voznje i motoru.....pa neka tvoja iskusta vezana za tvoj nacin voznje.
Dunlop mutant , pireli mt 60 bi joj dobro legle
 
Za sebe,želim biti najbolji vozač.
Usput,moj rekord je 22min u blokadi,dal' je to ok?
Malo je to. S obzirom da je to na mjestu bez opterecenja, a ekipa po američkim autocestama ih drzi 10 min u blokadi dok jure 299 pod punim opterecenjem tih 22min na mjestu je malo. 30 min min.
 
  • Like
Reactions: Dene and Zog
Malo je to. S obzirom da je to na mjestu bez opterecenja, a ekipa po američkim autocestama ih drzi 10 min u blokadi dok jure 299 pod punim opterecenjem tih 22min na mjestu je malo. 30 min min.
Ok. Poraditi ću na tome odmah kad dođem doma s posla. Probati ću 35min. Samo moram najprije staviti gume koje mi je Nero preporučio da su najbolje za to
 
  • Haha
Reactions: b0du1
Još je stari Konfućije dobro govorija: "Sinko, ako ti je STR glasnija od buke motora, ne gonjaš dovoljno brzo!"

:mrgreen:

Konfucije nije imao pojma o moto gumama to si izmislio, on se vise bavio tekucim stvarima mislim na rakiju i vino.
 
Hvala za info. Mutant nisam nasao, a nekoliko ljudi koji su imali mt 60 na xsr su mi rekli da nisu bas bili zadovoljni i da je scorpion puna bolja opcija za takvu voznju.

Nekad davno, kada je mt 60 izašao, bio namjenjen supermotu, oni kao imaju na stazi uz asfalt i jedan dio makadama i pireli je tvrdio da ta guma ima smjesu od dragon supercorsa ili diablo supercorsa, ne sjećam se točno više, samo je grublja šara.
Nisam je nikad vozio, a uvijek mi padne na pamet pri kupovini guma. Jednostavno mi je preskupa.
Danas prolazim pored jedne, pa sam opalio foto iz auta
 

Attachments

  • IMG_20211013_144410.jpg
    IMG_20211013_144410.jpg
    95.3 KB · Views: 0
Nekad davno, kada je mt 60 izašao, bio namjenjen supermotu, oni kao imaju na stazi uz asfalt i jedan dio makadama i pireli je tvrdio da ta guma ima smjesu od dragon supercorsa ili diablo supercorsa, ne sjećam se točno više, samo je grublja šara.
Nisam je nikad vozio, a uvijek mi padne na pamet pri kupovini guma. Jednostavno mi je preskupa.
Danas prolazim pored jedne, pa sam opalio foto iz auta
Mislim da dolaze na Scrambleru. Dobro izgledaju ali su mi bas svi koji su je imali na motorima, preporucili da uzmem Scorpion. I ja sam se iznenadio koliko su skupe gume za motor. Mislim da su mi za auto bile jeftinije.
 
Mislim da dolaze na Scrambleru. Dobro izgledaju ali su mi bas svi koji su je imali na motorima, preporucili da uzmem Scorpion. I ja sam se iznenadio koliko su skupe gume za motor. Mislim da su mi za auto bile jeftinije.

Ne mislim da su gume generalno skupe, vec MT 60 RS je skup, bar ovdje kod mene.
 
  • Like
Reactions: Dene
meni odgovaralo 2.5p i 2.7z ali ti si rossi za mene :)