GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

Pitanje, ukoliko se često vrtim po noći, dali je dovoljan ovaj model, ili postoji potreba za nekim sportskim od Pirelli ili Bridgestone?

Metzeler.jpg
 
Prije par dana konacno stavio nove gume Pirelly Scorpion Rally. Napravio sam jedno 250 km s njima i moram priznati da sam za sad odusevljen. Kao da vozim drugi motor. Iako gume skoro nove, motor mi je puno stabilniji i osjecam se puno sigurnije u svim uvjetima na cesti u usporedbi sa prijasnjim Pirelly Phantom gumama. Za mali offroad su neusporedive sa prijasnjim gumama..
41.jpg
SA209011.jpg
 
Last edited:
dopizdio si boguisusu sa ovim slikama.....
iste kvaziumjetničke slike spamaš po svim temama s kojima se da spojit....
ajde lipo otvori topik #superička slike mog superička motora# ... pa se tamo istresaj....
 
dopizdio si boguisusu sa ovim slikama.....
iste kvaziumjetničke slike spamaš po svim temama s kojima se da spojit....
ajde lipo otvori topik #superička slike mog superička motora# ... pa se tamo istresaj....
Pusti čovika, vidiš da je stavio gume.
Mada možeš otvorit temu đir vamo đir tamo pošto su generalno dobre slije i kao šlepaju se uz temu.
Ja kad stavljam gume to ovako izgleda.:mrgreen:
 

Attachments

  • WP_20170419_08_47_16_Pro.jpg
    WP_20170419_08_47_16_Pro.jpg
    476.3 KB · Views: 0
Prije par dana konacno stavio nove gume Pirelly Scorpion Rally. Napravio sam jedno 250 km s njima i moram priznati da sam za sad odusevljen. Kao da vozim drugi motor. Iako gume skoro nove, motor mi je puno stabilniji i osjecam se puno sigurnije u svim uvjetima na cesti u usporedbi sa prijasnjim Pirelly Phantom gumama. Za mali offroad su neusporedive sa prijasnjim gumama..
View attachment 737363View attachment 737364

nije to do guma, nego si vratio sanduk, pa si dobio na stabilnosti..
 
Pusti čovika, vidiš da je stavio gume.
Mada možeš otvorit temu đir vamo đir tamo pošto su generalno dobre slije i kao šlepaju se uz temu.
Ja kad stavljam gume to ovako izgleda.:mrgreen:

Čoviče. Šta ti radiš? Ovo NOK!!
 
Pusti čovika, vidiš da je stavio gume.
Mada možeš otvorit temu đir vamo đir tamo pošto su generalno dobre slije i kao šlepaju se uz temu.
Ja kad stavljam gume to ovako izgleda.:mrgreen:
Zene vriste a forumske kockaste glave drkicu bacaju kad vide ovo .....generalno tolko talenta za voznju rijetko gdje ima, pogotovo ovih s koljenima u svakom zavoju

Mislio sam otvorit jednu temu sa fotkama zenskih na motorima koje radim, ali uzevsi u obzir da si dosta ljudi tu vec medusobno drka,...ne zelim izazvat ozljede ruku takvim slikama :mrgreen:
 
Yield ima kul slike ali Bodulova guma i da je slikana sa kumpirom( znam, krumpir ) bi bila jača. Jebiga.
A Lesli, Lesliju se sviđaš.
Nisam se htio hvalit, ali ja sam takve gume imao nakon druge voznje u auto skoli. Prvi sat sam instruktoru objasnjavao teoriju koljena u zavoju....kad me pitao odakle mi to sve ....... reko naucio na nasem forumu i facebook grupama....gas gas

E da...ove sam gume zamjeno na motru...ne znam jel sam napisao

425.jpg
SA100008.jpg
 
Last edited:
  • Like
Reactions: kronik and pikacu79
sta se prepirete,ka dica...govorte sta ocete,samo roditelje ne dirajte i osobno ne dirajte,ostalo sta god vam pase,ako se bolje osjecate i mislite da ste u svemu bolji... i tako cili svit ide svragon...pun mi e kuhac pedhera... :coffee: