GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

ovo na drugoj fotki ti nije marker za potrošenost, a ono na prvoj izgleda kao kad je
(kako je to stara škola znala) skrpano filterom od cigare

i to sam napisao samo zato što izgleda ne znaš više o tim gumama, tj. da si ih dobio uz bike (y)

ja ovu prvu tako definitivno ne bi vozio, bez da mi vulkanizer skine, pa da vidim kako to
izgleda iznutra ;)
Tako je, u pravu si, zato i "dramim" jer sam nedavno kupio motor i neam pojma o tim gumama i hebe me kaj nije bas potrosena a viri mi krpa.
Za srijedu sam dogovorio pregled sa covjekom koji ima servis pa cu vidjet ako on se u to kuzi.
 
  • Wow
Reactions: Paf
Tako je, u pravu si, zato i "dramim" jer sam nedavno kupio motor i neam pojma o tim gumama i hebe me kaj nije bas potrosena a viri mi krpa.
Za srijedu sam dogovorio pregled sa covjekom koji ima servis pa cu vidjet ako on se u to kuzi.
Nemoj se molim te zajebavat.

Ja san kupija motor koji je bio rabljen al iz ovlastenog ducana za jedan brand, i di mi je gazda presuti da je zadnja guma bila cepirana.
Guma pustila, u zavoju, a ja sa zenom na motoru. Ne zelis do dozivit.

Za tih 150-200 eura koliko kosta zadnja guma nije za imat glavu u torbi.
 
  • Like
Reactions: Freesty
Nemoj se molim te zajebavat.

Ja san kupija motor koji je bio rabljen al iz ovlastenog ducana za jedan brand, i di mi je gazda presuti da je zadnja guma bila cepirana.
Guma pustila, u zavoju, a ja sa zenom na motoru. Ne zelis do dozivit.

Za tih 150-200 eura koliko kosta zadnja guma nije za imat glavu u torbi.
Kad si na motoru, glava je potencijalno uvijek u torbi...
 
Ja mislim da sam se zeznuo sto sam stavio GT na gsxs, imao sam par situacija di se borim da ga oborim al to traje i traje. Guma je inace odlicna, samo mi fali oštriji profil jer je nekako lijena ili ja ne znam vozit :sneaky: Ne bih išao na sport a htio bi samo radi probe da vidim do čega je tj koliko ću dobit
Ma tako sam se i ja zaebo,isto to,boris se za oborit ga a onda kasnije me trzne jer je odjednom propala ..uzeo GT..ebo me dan kad sam ju kupio.Jedva cekao da ju skinem..sad se vise uopce ne usudim uzimati bilo koju touring gumu jer mislim ako su sve tako tupe i tvrde..ma ebo to.Ne odgovara mi nikako.
 
Last edited:
Ima li tko iskustva sa Metzelerom Roadtec 01 SE?Guma mi izgleda bomba.
Dobija san neke informacije od @kronik šta se tiče voznosti i km ali me zanima koliko traju normalnim ljudima 😆
 
Ima li tko iskustva sa Metzelerom Roadtec 01 SE?Guma mi izgleda bomba.
Dobija san neke informacije od @kronik šta se tiče voznosti i km ali me zanima koliko traju normalnim ljudima 😆
Uz umjereniju vožnju znači ne gasiranja od semafora do semafora mora preć 10k bez problema. Meni bi vjerojatno trajala 15 :LOL:
 
  • Like
Reactions: cadjo
Uz umjereniju vožnju znači ne gasiranja od semafora do semafora mora preć 10k bez problema. Meni bi vjerojatno trajala 15 :LOL:
Do sad su mi na ove magistralne uvjete i moju zekretljivost šake gume trajale između 5 i 6 tisuća km,ako netko može i zna usporediti SE sa M7rr,Pilot Powerom,Angleom GT i ST i tako nekim gumama bija bi zahvalan.Ima nekih akcija u Bimbe pa gledam šta ubosti za proliće jer će do tad M7rr dati svoje 👍
 
Ima li tko iskustva sa Metzelerom Roadtec 01 SE?Guma mi izgleda bomba.
Dobija san neke informacije od @kronik šta se tiče voznosti i km ali me zanima koliko traju normalnim ljudima 😆

Evo je trenutno kod mene na XR-u. Ne vozim 300 km/h, ali nisam ni umjeren na gasu; trosim je od ruba do ruba. Trenutno su na oko 8000 km i mislim da ce zadnja izdrzati jos bar 2000 prije nego dodje do granicnika. A prednja bi mogla i vise.
Poredjenja radi, izgleda da SE traje malo duze od obicne R01, jer su mi one krepale na oko 9000 km.
Ovo sve na BiH cestama. Ako zivis na moru onda racunaj krace

Od ovih sto pitas za usporedbu, vozio sam Angel GT. Po voznim karakteristikama su slicne, ali meni je SE bolja guma. Bolja mi je cak i obicna R01. Razlog - Metzeler manje izrazeno mijenja karakteristike sa potrosnjom. Pirelli mi se tu pokazao los, nakon nekih 5000 km se poceo drasticno drugacije ponasati, a to mod guma ne volim.

Inace, vec imam spreman novi set guma, opet Roadtec 01 SE, sto dovoljno govori sta mislim o njima :)
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Feis123 and cadjo
Ima li tko iskustva sa Metzelerom Roadtec 01 SE?Guma mi izgleda bomba.
Dobija san neke informacije od @kronik šta se tiče voznosti i km ali me zanima koliko traju normalnim ljudima 😆
1668536063668.png



Priije / Poslije
4.500-5.000km