GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

Jel stranica gumelider.com.hr pouzdana ?
Vidim da nemaju plaćanje pouzećem pa mi nije baš svejdno.
Ja sam bas uzeo gumu kod njih. Guma je dosla, novi dot ali iz italije, kineske proizvodnje i cekao sam tjedan dana.
Usput sam dobivao sumnjive poruke kao od njih. Na kraju je sve proslo ok al nekako nebi vise.
 
Mislio sam da imaju skladište u Hrvatskoj pa sam računao na plaćanje pouzećem.

Naručio sam, šalju iz Njemačke, dostavlja DPD, bumo vidjeli kako će ispasti 😄
 
Mislio sam da imaju skladište u Hrvatskoj pa sam računao na plaćanje pouzećem.

Naručio sam, šalju iz Njemačke, dostavlja DPD, bumo vidjeli kako će ispasti 😄
Sad provjeri spam mail.
Meni kad sam narucio, dosao je mail da misle da su mi poslali dvije gume i da bi bili zahvalni kad bi ja odbio preuzet paket. Naravno stigla je jedna guma, a cak i na njihovoj stranici pod profilom gdje imas kao poruke isto sam dobio takvu obavjest. A najjace mi je sto su napisali da misle da su poslali dvije gume.
 
Mislio sam da imaju skladište u Hrvatskoj pa sam računao na plaćanje pouzećem.

Naručio sam, šalju iz Njemačke, dostavlja DPD, bumo vidjeli kako će ispasti 😄
Moja guma je putovala iz Italije u Sloveniju, pa Austriju i onda u Hrvatsku🙄
 
Stiga još jedan set M7rr,stare još nisu za izmjenu ali su trenutno na akciji u Bimbe pa zašto ne iskoristiti 😎
 

Attachments

  • Screenshot_20221231-082847_Gallery.jpg
    Screenshot_20221231-082847_Gallery.jpg
    293.8 KB · Views: 0
Ja sam sada u trilemi,trenutno vozim na battlax BT016 ali su se relativno brzo poderale...i sada bi htio ubosti neki set rezerve a imam mitas sf set za 1200 kn,ili da ostajem na BT016..ili da jednostavno uzmem Pirelli Angel pa da bude neka sredina izmedju gripa i trajnosti????
 
Probaj i Mitas Touring Force.

Osobno mi je sport guma zakon, ali jednostavno mi se ne da mijenjati dva seta po sezoni.

Touring Force je oko 1300 kn u Dom Križevci.
 
Ja sam otraga skinuo battlax 023 jer je bila krpana, sad sam na angelu. Kolko je dobar grip bas ne mogu govorit jer jos sam svjez pa se bas ne usudim isprobat granice motora i gume, neznam kolko se taj motor moze nagnut. Makar s obzirom na temperature ceste i da gotovo uvjek imam suvozaca mogu reci da je guma super u zavojima.