GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

Kaj da stavim na GTR-a od guma?

  1. Dunlop Road Smart 3 ili 4 GT
  2. Michelin Pilot Road 5 GT
  3. Bridgestone T31 GT

Molim za preporuku od ekipe koja ima iskustva sa težim kravicama i GT gumama...
Hvala gospodi! :mrgreen: (y):mrgreen:
Na kamione idu protektirane gume 🤣
Obavezno uzmi modele koji su za teške tourere,ostalo ovisi o tvom stilu vožnje 👍
 
  • Haha
Reactions: Feis123 and Freesty
Jel tko kupovao gume preko gumelider.com.hr!? kakvi su s dostavom? DOT guma? vidim da su nesto jeftinije, besplatna dostava i da je sjedište u Andori (!?)
 
Jel tko kupovao gume preko gumelider.com.hr!? kakvi su s dostavom? DOT guma? vidim da su nesto jeftinije, besplatna dostava i da je sjedište u Andori (!?)
Evo ja sam uzeo prije nove godine od njih, stigla je u roku kako je navedeno, dot je nov, guma kineska(Pirelli) dolazila iz italije
 
Aha,di su oni sto ne kupuju na aliexpressu glumci.,a voze se na kineskim gumama... :mrgreen:
 
Sad bas pogledao: u najcescoj dimenziji 120/180 kostaju 300 eura. U Motoboxu 261 euro.
U Motoboxu je trenutno akcija ako se ne varam na Angel I , II... ja trebam samo prednju koja je na lideru jeftinija nešto..... više sam općenito pitao jer je teže tu naći moju zadnju dimenziju 190/50..... da je GT guma.
U Lideru imam na izbor.....
Čisto planski....
 
  • Like
Reactions: 3alfa3
A u Motoboxu nisu kineske?
Kineske su svugdi jer je tvornica u Kini 😉
Znači pričamo o gumi koja je provjereni proizvod,na usporednim testovima uredno bila najbolja ili je dilila misto sa nekim na pole position-u...
Kolega sve dolazi iz Kine ili barem velika većina toga,najskuplje/najkvalitenije i obrnuto,pitanje je samo koliko si novca spreman izdvojiti 😁
 
Novo - Supercorsa V4

Čini se zanimljivo. Nešto između Rosso Corsa, Diablo Rosso, i Supercorsa SP i SC.
Čini se ko zajebani miš maš.
Nek se Matko isprsi s akcijom, i volia bi je probati za testis