GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

Vozim već nekoliko sezona Diablo Rosso III i stvarno za prezadovoljan sa gumom. Vidim da je kod Matka akcija za set M7RR pa me zanima je netko vozio na istom motoru navedene gume. Znam da su karakteristike slične DRIII je mrvicu bolji na suhom i toplom a M7RR na mokrom i hladnijem. Zanima me koliko ste kilometara napravili sa ovim gumama:unsure::unsure:
 
Potro
Vozim već nekoliko sezona Diablo Rosso III i stvarno za prezadovoljan sa gumom. Vidim da je kod Matka akcija za set M7RR pa me zanima je netko vozio na istom motoru navedene gume. Znam da su karakteristike slične DRIII je mrvicu bolji na suhom i toplom a M7RR na mokrom i hladnijem. Zanima me koliko ste kilometara napravili sa ovim gumama:unsure::unsure:
Potrosio sam 4,5 setova m7 , traju oko 4,5 000 km
 
Probusio sam novu gumu niti 1000 km nije presla (Pirelli Diablo Corssa Rosso 2) radi se o prednjoj gumi zakrpao sam je sa onim crvima ni sam ne znam kako se to zove, ali prije toga sam na toj istoj probusenoj gumi napravio jedno 3-4 km spore voznje (cca 30 km/h) znaci za sada drzi pritisak, ako pritisak i padne to je zbog razlike u temperaturi jer mi i na zadnjoj gumi gubi malo pritiska mogu reci jednako na obje znaci drzi pritisak, moje je pitanje dali da je mijenjam ili da je ostavim, strah me je da mi felga nije pozuljala ili zasijekla bocne strane gume dok sam vozio tih par kilometara ima li ko kakva iskustva sa tim tj. takvom situacijom.
 
Razlike u potrošnji guma su ogromne, zato me zanima jel netko na istom motoru vozio ove dvije gume?
Ovo s potrošnjom treba uzet s velikom rezervom. Dolje na magistali se gume troše duplo više nego recimo na sjevernim cestama. Kolnički zastor na tim dionicama je takav da bi se i s drvenim kotačima mogel vozit. Mislim da M7RR mogu jedino isto ili duže trajat od DR3 u istim uvjetima eksploatacije...