GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

Ma da, bio sam na susretu, i baš sam pitao frendovog ful dobrog frenda, ono prekaljeni bajker i reko on meni bjež ća,guma pušta ako samo pomisliš na gas, a nedaj bog ga stvarno dat, ono pušta i mjesi, a pazi, on vozi KLE 500 ono ful jak motor u niskima, za neke slabije motore možda i je, ali kaže on bjež ća od tog
 
Ma teško smeće od gume, ja ih ne bi vozio ni da su besplatne, ono Mitas, prije bi primio AstraZenecu nego stavio Mitas
Proba i pokazale su se top za vožnju ali nisu za mene iz nekih drugih razloga .TF nisan proba još...
 
Evo

1624316879437.png
 
  • Like
Reactions: exfreerider
Ekipa di kupite gume na akciji? nikad ali nikad nisam dobio popust osim ono nesto malo sto platim gotovinom.
Do sad sam uzimao na kupigume.hr
 
Ekipa di kupite gume na akciji? nikad ali nikad nisam dobio popust osim ono nesto malo sto platim gotovinom.
Do sad sam uzimao na kupigume.hr
Matko - Bimba zna imati akcijske cijene na pojedine setove guma, nekad sezonski, nekad kad je riječ o nešto starijem DOTU ( par mjeseci stariji DOT, ne par godina, da ne bude zabune ), http://www.motogume.hr/
 
Dom Križevci....ajde neka.
Zahvaljujem i zovem. Da probam nešto drugo nakon 10 godina Pirellia.

Edit: Sutra su u Zg.
Ayla bayla.
Simpaticni neki ljudi.
 
  • Like
Reactions: Nero
Motobox, 1600 kn SF Evo u 180 dimenziji.
Ok cifra?
jedan moj cijenjeni kolega veli; za tu lovu imam set m7rr:mrgreen:
meni je čak i običan sf bolja guma od m7rr, a ev je još klasu bolja (usporedio bi s must have gumom u balkanaca, ali izazvat ću sveopći gnjev ekipe nema fiksa bez gejsiksa i erjedanilnijedan), ali svi imamo neke svoje osobne preferencije i to je ok
dom križevci zakon (y)
 
  • Like
Reactions: pikacu79 and Nero
jedan moj cijenjeni kolega veli; za tu lovu imam set m7rr:mrgreen:
meni je čak i običan sf bolja guma od m7rr, a ev je još klasu bolja (usporedio bi s must have gumom u balkanaca, ali izazvat ću sveopći gnjev ekipe nema fiksa bez gejsiksa i erjedanilnijedan), ali svi imamo neke svoje osobne preferencije i to je ok
dom križevci zakon (y)

Trenutno mi je Diablo Rosso 3 na motoru i Mitas mi je bio bolji.

Mekša smjesa, Pireliju treba više vremena da se ugrije, i na otvaranjima gasa u zavojima Pireli popušta gdje Mitas drži.