Gume za enduro

Mislim da bude OK, to je praktički ista dimenzija, zračnica uvijek pokriva malo od - do ...
Da tako i ja mislim, a kurva od Michelina nije spomenuo "moju" dimenziju jer oni ne prozvode MX ni enduro gume u toj dimenziji kao Mec.
 
Motoz tractionator (Adventure, RallyZ) netko probao/imao?
Rallz. Meni odlična
IMG_20210922_152717.jpg
 
  • Like
Reactions: diesel power
Može malo više informacija. Držanje mokro/suho, tlak, trošenje, gdje si nabavio itd.?
 
Nisam neki uber stručnjak ali mokro suho je sasvim pristojna guma, obzirom na profil i čepove. U početku mi je bila malo čudna na cesti poslije tih 50/50 guma ali se brzo naviknes. Jako je glasna to je jedina mana koja meni je smeta. Obzirom na veličinu motora trošenje je ok s tim da ja bas nisam nježan na gasu i kocnicama, po cesti opet ako uzmemo u obzir vrstu gume nisam nesto puno sporiji od E07 ali zato kad se skinem s ceste znam sa nemam briga. Preko Španjolske sam naručio. Idući set cu opet uzeti Rallz za moje potrebe i vožnju je to idealna guma
 
  • Like
Reactions: stane
Nisam neki uber stručnjak ali mokro suho je sasvim pristojna guma, obzirom na profil i čepove. U početku mi je bila malo čudna na cesti poslije tih 50/50 guma ali se brzo naviknes. Jako je glasna to je jedina mana koja meni je smeta. Obzirom na veličinu motora trošenje je ok s tim da ja bas nisam nježan na gasu i kocnicama, po cesti opet ako uzmemo u obzir vrstu gume nisam nesto puno sporiji od E07 ali zato kad se skinem s ceste znam sa nemam briga. Preko Španjolske sam naručio. Idući set cu opet uzeti Rallz za moje potrebe i vožnju je to idealna guma
Meni je čudno kada se vozim a ništa ne čujem :ROFLMAO: :mrgreen:

Našao sam nešto u poljskoj ali nemaju na stanju, može link trgovine.
 
Nisam neki uber stručnjak ali mokro suho je sasvim pristojna guma, obzirom na profil i čepove. U početku mi je bila malo čudna na cesti poslije tih 50/50 guma ali se brzo naviknes. Jako je glasna to je jedina mana koja meni je smeta. Obzirom na veličinu motora trošenje je ok s tim da ja bas nisam nježan na gasu i kocnicama, po cesti opet ako uzmemo u obzir vrstu gume nisam nesto puno sporiji od E07 ali zato kad se skinem s ceste znam sa nemam briga. Preko Španjolske sam naručio. Idući set cu opet uzeti Rallz za moje potrebe i vožnju je to idealna guma
Pa i ta je guma po izgledu 50/50, kaj ne?
 
Nabavio, stoje već 2 miseca, ali koliko se vozin teško će prije slijedeće godine doći na red 🙈 javim ti kad vidim di je kupljena, nisan ja nabavlja...
 

Attachments

  • IMG-20230328-WA0003.jpg
    IMG-20230328-WA0003.jpg
    344.9 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: stane
Inace na ovoj stranici ima dobrih akcija i na moto opremu i djelove
 
  • Like
Reactions: stane