Gume za maxi skuter

Na kraju sam uzeo gumu kak spada... Pirelli Sport Demon 120/80-R16 (zajedno sa zadnjom jedini set za taj skuter).

Fantazija guma... jedino još nisam vidio kako ide po vlažnoj cesti (ali brijem da većina ekipe baš ne voli takve uvjete, dobre gume i sve to... lakše zvizneš).

Kad roknem integralnu kočnicu hebeno se zakopa... skoro sam odletio sa debeloguzog...
 
bimba said:
Pirelli Angel Scooter

http://www.motogume.hr/proizvod/pirelli-angel-scooter-novo-2017-2770600
http://www.motogume.hr/proizvod/pirelli-angel-scooter-novo-2017-2772000

Danas dobio i nakon par km mogu reč samo hvala za preporuku g. @bimba  (y)
 

Attachments

  • Pirelli-Angel-Scooter-2.jpg
    Pirelli-Angel-Scooter-2.jpg
    193.8 KB · Views: 243
  • angel-scooter_001__800.jpg
    angel-scooter_001__800.jpg
    226.3 KB · Views: 171
Pozdrav, imam Nexus 500, citam par stranica ali ipak iz prve ruke me zanimaju  koje su gume najbolje sa nekom normalnom cijenom i gdje da narucim?

Prednja 120/70 15
Zadnja 160/60 14

To treba radni kolega,da ne bi bilo zabune.
Fala
 
Decki stigle gume  METZELER FEELFREE  110/70-16  i 140/70-14
za SCARABEO 300S
nakon vise vasih preporuka odlucio sam se za njih
pozz
(y) (y) (y)
 

Attachments

  • 0-02-05-c12fd6ceef7b4c10fa3fac3557d476ccf968db852da38c393bef88846f2977d4_full.jpg
    0-02-05-c12fd6ceef7b4c10fa3fac3557d476ccf968db852da38c393bef88846f2977d4_full.jpg
    96.7 KB · Views: 240
U sloveniji jer mi matko nije znao kad ce dobit zadnju a ja nisam mogao cekati
poslat cu ti link
uglavnom dosle su me 120€ sa dostavom
i obje su DOT 2016
 
Previše posla i previše narudžbi, moguće da nam koja promakne, molim te na pp Ime i prezime ili neki podatak da vidim koja je narudžba i gdje je zapelo  (y)
 
potrošen feelfree nakon 12000
stavljene rosso scooter
za sada zadovoljan, grip je nenormalan, lijepe za cestu, same padaju u zavoj
sad ćemo vidjeti koliko će one izdržati

city grip izdržao 12000
diablo scooter 8000
feelfree 12000

 
Po preporuci Matka iz Motoboxa naručio sam Metzeler FeelFree za x10 500 , inaće taj model gume vozim na beverliju i stvarno sam uvijek bio zadovoljan, traju dugo i drže odlično.
Jedan dan sam naručio drugi dan su mi gume bile na pragu, Motobox  svaka vam dala  :cool:  (y)
Drugi skuter nakon što sam ih ugradio gore, kratko i jasno to je to za to krme i moj stil vožnje  :wink: , kolko će na njemu potrajat vidit ćemo neka potraju u pola ko na beverliju super, nisu ni skupe obe ni 800kn  8)
 
Cijenjeni maxi skuteraši!! Upravo sam došao iz Crikvenice gdje sam kupio zadnju gumu za moj x7 i odmah su mi je i montirali besplatno. Radi se o gumi -continental, 140-60, 13", 63s. Znači guma za najveće brzine do 180km i maksimalno opterečenje u kilogramima 272. Koštala me sa ventilom 350 kn. Zanimaju me Vaša mišljenja o toj gumi jer ja je imam prvi puta. Unaprijed zahvalan!
 
Mislim da tebi naše mišljenje više nije važno, pošto je ona več namontirana, sad je nama važnije tvoje mišljenje, tj. zapažanje kakva je 😁
 
Vladof! Važno mi je mišljenje onih koji su je imali da bih okvirno znao što me očekuje. A da ću objaviti svoja iskustva sa tom gumom u to budi siguran. Razlog zašto sam kupio gumu pa onda tražio mišljenje korisnika je u tome što sam staru morao pumpati svako jutro prije vožnje u proteklih dva-tri dana i novu sam morao odmah nabaviti. Kriv je bio ventil, dole u svom "korijenu". To što je sredina gume bila ćelava me nije toliko požurilo koliko njeno gubljenje zraka. Ovo što sam je dovezao od Crikvenice do kuće u Krasici je malo da bih dao neku konkretniju osjenu. Normalno, razliku sam odmah primjetio u "glatkoj i laganijoj" vožnji ali o tome kad pređem više kilometara lokalno i po autoputu. Bivši i sadašnji korisnici te gume, javite se! Zahvaljujem.
 
Matko, molim preporuku za gume za Nexus 250 (120/70/14 prednja i 140/60/14 zadnja).
Do sada sam (osim originalnih Pirelli GTS 23/24) promijenio 2 seta City Grip s kojima sam bio jako zadovoljan (kako zbog držanja ceste tako zbog trajnosti gume), a sada bih ipak nešto drugo.
Vidim da hvale Metzeler FeelFree.
Režim vožnje je malo grad, ostalo otvorena cesta i duže rute.
Hvala unaprijed.
 
Nemres fulat s feelfree  (y)
Ja ih vozim na oba skutera i prezadovoljan sam, drze odlicno (po kisi ne vozim) i traju fakat dugo.
 
Belly_SMB said:
Matko, molim preporuku za gume za Nexus 250 (120/70/14 prednja i 140/60/14 zadnja).
Do sada sam (osim originalnih Pirelli GTS 23/24) promijenio 2 seta City Grip s kojima sam bio jako zadovoljan (kako zbog držanja ceste tako zbog trajnosti gume), a sada bih ipak nešto drugo.
Vidim da hvale Metzeler FeelFree.
Režim vožnje je malo grad, ostalo otvorena cesta i duže rute.
Hvala unaprijed.

I ja moram u nabavku guma za Beva, naime 07/16 sam uzeo City Grip i uopće nisam zadovoljan  :palacdolje: (Naručio ih preko "kupi gume"- stigle za 2 dana, dot dobar, Made in Serbia).
Gume su katrastofalno loše - ne drže cestu uopće na normalnu vožnju, kad je kiša svaki start na uzbrdici je drift.
Sada ne znam da probam sa FeelFree ili nekom drugom alternativom...
 
Probaj si nabaviti Dunlop ScootSmart, ja ih imam, iako sam u početku bio full skeptćan prema tim gumama, i to zato što su ih svi dizali u nebesa. Pružila mi se prilika 2 nove sa montažom za 1000 kn. Rekao sam uzeti ću ih po toj cijeni, pa da ih vozim sezonu isplati se... Eto već ih imam od 2015. drže kao prvog dana. (y).
Imao sam i Metzeler FeelFree isto super guma, drži, lijepi za asfalt ali mi se čini da baš nisu za hladno i mokro vrijeme.
Pa ti vidi...  (y)  :021: