Gume za maxi skuter

yuredal965

New member
Dec 10, 2020
2
0
1
Ja sam uzeo pireli angel scooter za beverly 350. Prezadovoljan zasada ali nisam se puno vozao. Prvi dojmovi odlični
Majstor sa 20-godišnjim iskustvom mi je preporučio Dunlop Scootsmart, ipak sam njega poslušao, iako mi je zadnja bila Pirelli Diablo Roso vožena malo prošlu sezonu, a prednja starija istrošena, tako da sam ipak uzeo obje Dunlopice, a ne samo prednju Diablo Roso.. gume su 150/70/14 zadnja, a 120/70/15 prednja.. jednostavno sam htio vidjeti zbog čega preporuka za Dunlop Scootsmart, također sport guma, iako zna da ja vozim kad god mogu, suho-mokro, toplo-svježe..s vremenom ću prenijeti iskustva
Btw, ako netko želi ovu Pirelli Diablo Roso 150/70/14, dot 11/17 kupljena krajem sezone '18, a vožena jako malo prošle sezone zbog određenih razloga i ne dostatka vremena, slobodno se javite zainteresirani, jer guma je gotovo ne istrošena..šifra oglasa na Njuškalu 33327962

Last edited:

dipsi997

Active member
Nov 10, 2018
341
67
28
Zagreb
Ja sam je imao u dimenziji 130 60 13 i imao sam osjecaj od prvog dana sto se osjeti i po dodiru da je guma malo tvrda, lako upravljiva, i dobro je drzala kad se zgrije. Ocekivao sam malo bolju gumu samo zbog marketinga, tako da vise volim ove ne razvikane modele jer ne ocekujem previse a na kraju ispadne odlicna i bolja od ovih obecavajucih. Probaj, javi dojmove i nakon prve sezone jer se tak tad pocinju nalazit nedostaci (y)

• Like
Reactions: yuredal965

Boxer_st

Member
May 8, 2012
534
7
18
ST
... jel neko imao diablo rosso scooter i bridgestone battlax sc da može dat usporedbu... obične, ne radijalne...

Nike11

Member
Nov 26, 2019
219
10
18
Nazlost samo b sc. ali sad moram minjat. Pa cu stavit diablo rosso pa cu napisat. B sc top!

seki22

Well-known member
Mar 29, 2009
6,360
147
63
1017
malo tu,malo tamo,malo svugdi
Nazlost samo b sc. ali sad moram minjat. Pa cu stavit diablo rosso pa cu napisat. B sc top!
Ja san nedavno minja gume i mislia san se izmedu bridgestona i michelina
Uzea san michelin jer je amo rec vise urbana guma.....manje za racing........
Nazalost jos je nisan isproba jer Kralj nikako da dode na red.......

Boxer_st

Member
May 8, 2012
534
7
18
ST

... dovoljno, thx... zanimalo me kakva je ta “normalna” B SC posto sam na tmaxu imao radijalnu i ta je bila najbolja guma sta sam imao...

petarr

Member
Oct 15, 2018
74
4
8
Karlovac
Ja imao na tmaxu napred scootsmart - tresla je a balansirao tri puta. Uzas.

A zadnja isto scootsmart, skroz ok. Ima jako malo profila al jos drzi super. Drzi i hladna i topla. Zivlja voznja, nogarom znam strugat , al ne otvaram gas u zavojima jako i takve stvari.