Gume za maxi skuter

veliki

New member
Zovem po cijeloj hrvatskoj i nema nigdje guma za beverly 200. 110/70R16 i 140/70R16. Katastrofa :palacdolje:
Jedino sam našao sava gume koje su tih dimenzija, ali nisam baš siguran dali da ih stavim,,,pa zato imam nekoliko pitanja..

1. di se daju još kupiti pirelli gume jer ah-gumel više nije uvoznik

2. kakva su vaša iskustva sa sava gumama na maxiju i koliko su dugo držale..

tnx
 
mislim da je sledgehammer imao ili još uvijek ima sličan problem, pa ili čekaj da se tu javi ili ga odi pitat
 
Ja koristim Sava gume za Runnera 125 i mogu reći da gume jako dobro drže i u zavojima i po mokrom.
Što se tiče dugotrajnosti guma nemam pojma relativno su nove i u dobrom stanju nakon 1500km.
Pa ti vidi sada :misli:
 
Da,, samo kaj tvoj raner nije na 16 cola.
Imaš koji sajt di mogu vidjeti ponudu sava guma za maxi scoot.
Bio sam na sava strani i nema ni riječi o moto gumama...
 
e ovo je malko čudno pogledao sam katalog i nisam našao ni Sava kao proizvođač guma ni dimenzije ostalih guma koje ti trebaju
 
Pa to ti ja govorim,,nema guma tih dimenzija niko nego pirelli, a pirellija nema ko nas. Zvao sdam tu kod mene neki gumi servis i reko mi je da ima sava ti dimenzija za skutere. Cijena je baš blesavo mala i to me odbija da ih kupim,,,mada sam čuo dosta pohvala na savine gume....
 
neznam u kakvom su ti stanju ove koje sad imaš al ak tražiš nove vjerojatno i nema baš još previše km u njima, zato ovak, uzmeš sad te sava kao privremeno rješenje dok ne nađeš pirelli ili neke druge koje će te zadovoljit a onda savu možeš ili potrošit ili imat kao rezervu
 
MIslim da i bude tak,,pošto nisam neki vozač kojem treba hiperformenc guma, tj.ne naginjem se do besvjesti i ne volim brzu vožnju,,,mislim da budu sava ok...

tnx
 
veliki said:
Zovem po cijeloj hrvatskoj i nema nigdje guma za beverly 200. 110/70R16 i 140/70R16. Katastrofa :palacdolje:
Jedino sam našao sava gume koje su tih dimenzija, ali nisam baš siguran dali da ih stavim,,,pa zato imam nekoliko pitanja..

1. di se daju još kupiti pirelli gume jer ah-gumel više nije uvoznik

2. kakva su vaša iskustva sa sava gumama na maxiju i koliko su dugo držale..

tnx

Mene nisi zvao...
Imamo Michelin Gold Standard tih dimenzija (1.000 kuna je par guma) a za Pirelli ti moram vidjeti sa uvoznikom (Piaggio Hrvatska)
 
To i mene zanima.... mada možda odem i do Slovenije, jer je tamo kombinacija Michelina naprijed-natrag cca 92, a Pirellija 96 eura.
 
To je isto opcija, da odem do slovenije jer mi nije daleko. Samo kako ih prevesti preko jer bi išao s autom.
 
veliki said:
To je isto opcija, da odem do slovenije jer mi nije daleko. Samo kako ih prevesti preko jer bi išao s autom.

nejdi s autom ,čekaj skut i zaleti se s njim gore
 
Daj mi onda reci di ima duma de ne lutam bezveze, i dali znaju montirat kotače gore dole. Neki su mi u hr rekli da neka samo donesem kotače jer neznaju oni to,,, :palacdolje:
 
veliki said:
Daj mi onda reci di ima duma de ne lutam bezveze, i dali znaju montirat kotače gore dole. Neki su mi u hr rekli da neka samo donesem kotače jer neznaju oni to,,, :palacdolje:

Vulkanizer Šurina tamo kraj benzinske na Borovju montira na motore bez problema, pa prepostavljam da znaju i na skuter.

Mislim da onaj vulkanizer u Dugoj Resi uvozi pirelli.
 
Imam problem isti koje gume kupit za beveerly 250 sada imam mischelin , ali ne vajaju pomoć
 
Pošto se pirelli neda tak lako nabaviti, a veliš da michelin ne valja,,ja onda kupujem sava pašta bude. Jako su jeftine pa se lako zamjene.
A kaj ne valja s michelinom?????
 
evo da ne otvarama novi thread... postavit cu ovdje pitanje
pod nazivom: mini guma za maxi skuter  :wink:

da li ima tko savijet za kakvu kvalitetnu zadnju gumu za X8
eto preso preko zime 4500km i dosta se izlizala te mi pocela malo proklizavati...

pa bi mjenjao cim prije...

130/70-12"

hvala
 
Ne drže cestu neznam zašto. Ni kada se zagriju nedrže dosta pri većim brzinama jako je nestabilan