Gumi Pađen und nove kožne rukavice

VK

New member
Da ne otvaram dvije teme:

1. Ima li tko kakva iskustva sa kupnjom i ugradnjom guma kod Gumi Pađena u Dugoj Resi? ...ili kupiti tamo i ugraditi drugdje?

2. Postoji li kakav trik za oblikovati nove kožne rukavice po svojoj ruci (žuljaju šavovi nakon dulje vožnje, crna boja pod noktima i sl.) ili ih jednostavno treba iznositi?
Čuo sam svašta: od Nivea kreme do veš-mašine, pa bih volio čuti i vaše mišljenje...
 
Najbolje je krema (Nivea, Vazelin  :mrgreen:) i nošenje. U veš mašinu ne stavljaj kožu a pogotovo ne na veću temp.
Za ove u Dugoj Resi ne znam, preko telefona zvuče uslužni a sada kolko su stručni?
 
VK said:
Da ne otvaram dvije teme:

1. Ima li tko kakva iskustva sa kupnjom i ugradnjom guma kod Gumi Pađena u Dugoj Resi? ...ili kupiti tamo i ugraditi drugdje?

2. Postoji li kakav trik za oblikovati nove kožne rukavice po svojoj ruci (žuljaju šavovi nakon dulje vožnje, crna boja pod noktima i sl.) ili ih jednostavno treba iznositi?
Čuo sam svašta: od Nivea kreme do veš-mašine, pa bih volio čuti i vaše mišljenje...


Ja sam kod njih prosle godine kupio i montirao sportec M1 i bio sam sasvim zadovoljan i robom i radom, opet cu kod njih po gume...
 
VK said:
Da ne otvaram dvije teme:

1. Ima li tko kakva iskustva sa kupnjom i ugradnjom guma kod Gumi Pađena u Dugoj Resi? ...ili kupiti tamo i ugraditi drugdje?

2. Postoji li kakav trik za oblikovati nove kožne rukavice po svojoj ruci (žuljaju šavovi nakon dulje vožnje, crna boja pod noktima i sl.) ili ih jednostavno treba iznositi?
Čuo sam svašta: od Nivea kreme do veš-mašine, pa bih volio čuti i vaše mišljenje...



Kaj si ti živ??

Pa ima u toj tvojoj bolnici valjda vazeljina! :mrgreen:



srki
 
VK said:
2. Postoji li kakav trik za oblikovati nove kožne rukavice po svojoj ruci (žuljaju šavovi nakon dulje vožnje, crna boja pod noktima i sl.) ili ih jednostavno treba iznositi?
Čuo sam svašta: od Nivea kreme do veš-mašine, pa bih volio čuti i vaše mišljenje...

koristim niveu za svu kozu  :wink: (y)
 
Narucio set guma mailom, gume stigle dostavom za 2 dana. Kad se doda popust od 25% na keš cijene su stvarno  (y) (y) (y)
 
Srki said:
Kaj si ti živ??

Pa ima u toj tvojoj bolnici valjda vazeljina! :mrgreen:



srki

Hahahahahaahahhahahaha
Otkada je Vazeljin otiš'o yebat, više se nije vratio... Jesi sredio gumu? Voziš šta?

Nego da se vratim na temu: ako rukavice namažem Niveom (na kruh) izvana, oni šavovi koji žuljaju iznutra neće omekšati, a ako namažem (na dvopek) iznutra, ne želim niti pomisliti... A čuo sam i to da ih je dobro oprati u veš-mašini na 30 C i nositi mokre u vožnji tako da se formiraju po ruci, a istovremeno se riješim boje koja završi pod noktima... (Čini mi se kao dobra formula da ih uništim)
 
Jedne starije rukavice su mi toliko crnile ruke, da nisam znao sto bi s njima. Onda sam ih dao mami da ih ona opere, neznam sto je napravila s njima ali rukavice izgledaju ko nove, vise ne smrde i ne pustaju boju.
 
gumi-pađen:  kupovao i montirao gume tri puta. usluga profesionalna, cijene za 5, gume najbolje za cestu. jedino što se čeka, nemoj se baš dogovarati nešto važno kad ideš njima, jednom sam čekao 1,5 sati da mi promijene gume, najavio sam se dva dana unaprijed
 
Budi musko - iznosi ih!

Nema bolje prilagodnbe od stalnog nosenja, s vremenom se prilagode one tebi, a malo ti njima... I ljubav cvjeta jos puuuuno kilometara...

:mrgreen:
 
vlucic said:
Budi musko - iznosi ih!

Nema bolje prilagodnbe od stalnog nosenja, s vremenom se prilagode one tebi, a malo ti njima... I ljubav cvjeta jos puuuuno kilometara...

:mrgreen:

Jedne tako nosim već 4 god., pokisle dobrano nekoliko puta, a još uvijek mi poslije nošenja budu crni nokti. Ovaj put sam to htio promijeniti...
 
natofaj ih većom količinom niva kreme,prije si ih mogao potopiti u koncetraciju soli da ne puštaju boju pa kremu kad se osuše,..stvar radi