gumice...

the_ilusionist

New member
jel mi moze ko rec di ima radnja( firma) ili tako nesto sta rade gumice, tocnije treban napravit 4 nove gumice od klipica od kocionih klijesta, pa ako neko zna nek ostavi ime  radnje ili broj... i da je ta radnja na podrucju splita, solina....

Thx..
 
puno si uvijeta postavio , moj ti je savjet kako kočnica glavu čuva jedino i sigurno ugradi orginal gunice da ti se nedesi da stisneš kočniu u prazno upravo kad se nenadaš .
ako se radi o nekom egzotičnom motoru i to se da riješiti , ali nikako u nekim radionama koje peku gumene zaštite homo zglobova ili tako slično gdje je bitno da se što prije pokida kako bi oni imali posla .

ako sam te uspio odgovoriti od namjere da improviziraš biti će mi drago  (y)
 
slazen se ja s tin radje original nego to "krpanje", ali... kociona klijesta su od Derbia gpr 125 2005 godina, neznan di da pogledan orginal gumice za to?? :misli:
 
gumice možeš naći i po dimenzijama... ako imaš stare, malo se zaleti po trgovinama auto i moto dijelova i opreme i vjerujem da ćeš naći...  (y)
 
bmw m 5 said:
imam ja jedna kociona klijesta brembo....od yamahe tzr 125...imaju 1000km...

sta da svatin iz ovoga?? da ih prodajete il gumice ako pasu?? :misli:

mislin da ta od tzr-a ne pasu za aprilu 50- derbia 125...
 
the_ilusionist said:
slazen se ja s tin radje original nego to "krpanje", ali... kociona klijesta su od Derbia gpr 125 2005 godina, neznan di da pogledan orginal gumice za to?? :misli:

Imaš na ilici u kustošiji preko puta novog mup-a, RPM d.o.o. Zagreb.
 
the_ilusionist said:
jel mi moze ko rec di ima radnja( firma) ili tako nesto sta rade gumice, tocnije treban napravit 4 nove gumice od klipica od kocionih klijesta, pa ako neko zna nek ostavi ime  radnje ili broj... i da je ta radnja na podrucju splita, solina....

Thx..
IGP u ćiril-metodovoj ispod kafića "modesty" u splitu iako se ja sa kočnicama nebi tako igra...
http://www.igp-split.hr/
 
ja mislio da imas 125.....znam da je bila neka yamaha 125 u điru....ili ?? Ipak....kupi original...ili nadi nesto sto odgovara po velicini i debljini....samo da su gumice predvidene za rad u doticaju sa kocnickim uljem....jer "obicne" gumice bi se raspale...