Gumirana slova kao logo za prisiti na jaknu....

BedoMedo

Active member
ima li ideju ko radi gumirana slova u obliku loga na tkanini da se to moze prisiti na jaknu onda ?

hvala
 
UDO reklam u Požegi ....

vidio sam nešto slično kod njega, ako sam dobro shvatio šta ti treba...

0912473635
 
U Gajnicama, Bolnička neznam broj, kod okretišta autobusa Karažnik. Možeš donesti majicu ili jaknu i naprave direkt. Ja sam stavljal na majice za firmu i super se drži i može se puuuno puta oprat. Izgleda kao gumirano. Ako te zanima pošalji mi pp pa odem pogledat točno kućni broj.
 
to je firma?obrt? ima kakav naziv?

thx
 
dannyghost said:
to je firma?obrt? ima kakav naziv?

thx

To je firma, velika reklama i  parking, rade reklame žigove i to....
 
ono zamima me onako da slova budu gumena recimo 1 ili 2 cm debela.. i da su zaljepljena ili na meaterijal pa da se to kao zakrpa zasije na jaknu.. ili kao odvojena slova pa da se ljepe na jaknu..

 
BedoMedo said:
ono zamima me onako da slova budu gumena recimo 1 ili 2 cm debela.. i da su zaljepljena ili na meaterijal pa da se to kao zakrpa zasije na jaknu.. ili kao odvojena slova pa da se ljepe na jaknu..

:misli: :misli:
A kaj će ti tako debela?
Nisi malo pretjerao?
ajd da si rekao 1-2 mm,ali ovo...
 
vjerovatno je mislio na debljinu linije slova, ne na debljinu materijala.
 
mislim sam na debljinu slova.. dobro je shvatio..
recimo 10mm da se ljepo isticu...
 
hej ekipo sorry! napal me "TROJE", pa vam nisam stigao rec da se butiga zapravo zove "KOPY REKLAM". ako vam trebaju detaljne upute javite jer sam 1km udaljen od butige, cak sam nesto pripomagao u nekim poslovima pa vas mogu obvijestit i o cijenama, naravno ako zelite i znate kaj konkretno zelite.  (y)
 
bio sam tamo prosli tjedan, nazalost ne rade sa kožom, a i to nisu gumirana slova nego termo naljepnice za majice. ak da smo opet na početku...anyone?
 
dobio prijedlogda kupim onu gumu za krpanje gumenih camaca... (ne djecijih nego vecih "pravih") i da gore otstampam slova... i onda skalpelom ih fino izrezem.. te kme su u praviilu nekih 3mm debela... i dolaze u raznim bojama...
budem probao tako nesto pa javim rezultate..
 
i ima kakvih novica za gumirana slova za kožne jakne?
 
dannyghost said:
i ima kakvih novica za gumirana slova za kožne jakne?

i mene bas zanima jer svi imaju po sebi metalne i to po par komada i vec mi to malo...  :misli: :mrgreen:
 
zagnjavio sam kolegu da sazna gdje oni test vozači nabavlaju slova-natpise..

za sada, navodno tiskare mogu napravti takva slova..moram provjeriti  tu "bubble" verziju