H4 žarulja

led sigurno dulje traje,međutim pored toga što poboljšava vidljivost samog motora odnosno drugih da tebe vide ne poboljšava tvoju vidljivost u mraku naprotiv još je smanji, e zato sam rekao da najčešće vozim pod dugim,ali naravno da smanjujem na kratka kad neko nailazi u susret
 
Meni je na skuteru tako loša halogena bila da po kiši nisam ni vidio svjetla, onda sam odlučio led uzeti.
 
Ja sam corav po noci a i ne volim zuto, pa sam isprobavao..Osram nightbraker 150%(dobre su mi bile,nije bas bijelo svijetlo ali vise nego odvratna zuta obicna),philips white vision(ok,i bijelo je ali mi je slaba zapravo iako jace isijava nego obicna),Osram blue(ma sranje,sija isto kao obicna samo je bijelije svjetlo) i sad sam na osram nightbraker 200% i napokon zadovoljan.
Sta ja znam,kako kome pase.
 
Koliko ti je bilo trajanje tih '' super'' žarulja? Kažu da jako kratko traju... A cijena dugo zulja 😁
 
Nightbraker kupio odmah 2 kom.
Jedna u far, druga pod sic pošto svi tvrde da kratko traju.
To je bilo prije 6500 km i još uvijek su žive.
 
  • Like
Reactions: cadjo and Faber
@ Cakic: Trenutni H4 35W (sasvim ok) mijenjam upravo za 55/60W, planirao sam 100/90W OSRAM Rally ali bi far i zice mogli pregoriti od temp, dakle preko 60W jedino LED.
Drugi slučaj: BA20d 35W zamijenio za LED 2600 Lm/36W cca. 150 W halogen žarulje, sasvim zadovoljan.