Hard shell ruksak

mate

Administrator
Ima netko preporuku a da je nedavno kupovao? Na netu vidim vecinom Amazon varijante s polovicnim ocjenama. Uvjet je da stane laptop 17, kišni kombinezon i poneka sitnica. Imam dva ali nisu primarno za motore pa me frka da se ne otvore pri vecim brzinama, ne bi bilo prvi put...
 
Koliko vidim u vecinu stane lap 15
Inace dobra stvar iako nema neki volumen
 
Ima kolega onaj s xl moto njihov brendiran, smjesnih 20 eur, nosio ga na skijanju, padao i to, postojan.
Velik je stane svasta. Cijena je stvarno nevjerojatna.
 
  • Like
Reactions: fawlty82
Stalno mi se vrti taj XL moto ruksak Al sam bio skeptičan zbog cijene... Znači vrijedi?
 
Bunilo me to za 15". Ova dva što imam su super i normalno stane 17" ali im fali malo dubine za kišnjak, dok su na netu za 17" već koferi preko cijelih leđa.
 
Ruksak za Laptop je ruksak za Laptop,ima ono pojacanje di se stavi i fixno stoji,i par pregradica za biljeznicu i sitnice...a ako staje u njega patike,sendvic,sok,bunda,jaketa...to nije vise za laptop...to je zracni jastuk...
 
imam ja taj xl doma skuplja prasinu nikad ga nisam nosio, kako imam kufer pa mi ni ne treba ali sam ga uzeo jer sam dao par eura za njega.


Mozda bi ga netko htio? posaljem na adresu pa ga jednom refundirate pivom ako se sretnemo?
 
i btw fakat je pun prasine 🤣 povrsinski naravno
 
Pa nece ti stati 17" laptop u taj iz XL-a, barem ne u taj odjeljak za laptop.
Nije mi bitan odjeljak, samo da stane. Iako, sad sam provjeravao i skužio da sam ove ove godine sa sobom nosio samo 15" a dva od 17" su doma. :mrgreen:
 
imam ja taj xl doma skuplja prasinu nikad ga nisam nosio, kako imam kufer pa mi ni ne treba ali sam ga uzeo jer sam dao par eura za njega.


Mozda bi ga netko htio? posaljem na adresu pa ga jednom refundirate pivom ako se sretnemo?
Uzeo bi ga ja bar za probu da si ranije rekao, sad može tvoja tombola. :mrgreen:
 
Nije mi bitan odjeljak, samo da stane. Iako, sad sam provjeravao i skužio da sam ove ove godine sa sobom nosio samo 15" a dva od 17" su doma. :mrgreen:
I bilo mi je cudno zasto bi netko vukao 17" laptop za sobom :D
Ja nosim sa sobom eventualno Surface i to samo ako znam da ce mi biti neophodan za nesto. Ostatak ergele je u uredu ili doma. Cak ni ovaj ultra tanki i kompaktni Elitebook ne zelim vuci za sobom.
 
Vec mi se netko javio a zbog GDPR-a necu odavati osim ako se osoba ne zeli sama javit. Dat cu ga free jebo par eura. 🤣

a valjda nadjem sta drugo za tombolu
 
  • Haha
Reactions: Nero
I bilo mi je cudno zasto bi netko vukao 17" laptop za sobom :D
Ja nosim sa sobom eventualno Surface i to samo ako znam da ce mi biti neophodan za nesto. Ostatak ergele je u uredu ili doma. Cak ni ovaj ultra tanki i kompaktni Elitebook ne zelim vuci za sobom.
Pokušao sam već manje laptope i tablet ali nije mi odgovaralo. Samo stara škola a bez kompa mi nije opcija. :mrgreen:
 
Da da
XL Moto
Uzea ga i ja prije godinu dana
I to kao carbon verzija
90% popusta ili tsko nesto…..
15 ili 20 eura ako se dobro sican
Jos fa nisan isproba ali namjeravan…..
Skinit kufer koji put pa par stvari ubacit u ruksak…….