Hard shell ruksak

Pa jedino hardshell zbog mekane unutrašnjosti!

I ja imam alpinestars jaknu s grbom. Vozio sam i s običnim ruksakom cijelo ovo vrijeme dok nisam kupio hardshell. Nije problem ali ga ipak osjetiš u vožnji (mislim na ruksak :mrgreen: ).

Uzmeš jedan hardshell i jednu repnu torbu.

mi mozes sibnut sliku da vidim kako izgleda, ako moze i jedna s jaknom, jedan fotosession nabaci :mrgreen: a mozes mi reci i ime ruksaka pa da vidim malo po internetu
 
mi mozes sibnut sliku da vidim kako izgleda, ako moze i jedna s jaknom, jedan fotosession nabaci :mrgreen: a mozes mi reci i ime ruksaka pa da vidim malo po internetu
Vrati se koji post unatrag vezano za ruksak.



1.jpg
 
  • Like
Reactions: Zek@n
Ja sam ga isto narucija,dosa prije koji dan,za taj novac mi se cini jako dobar,opcenito mi se cini jako dobar....ja sam zadovoljan
 
e,vala svaka cast,al meni bi to smetalo na ledjima... vise volim naslagat iza mene,pa nek kotura...
 
Upitna može biti jedino kvaliteta cifa, ovo ostalo vjerujem da je ok.
Drukčije se puni ali kad skužiš sistem stane dosta stvari, bar za moje potrebe. Zamjerka je što fale dva mala pretinca izvana, jedan za set za čistit vizir na putu i drugi za pljuge, a ne bi bilo loše da su i unutra smislili neki sistem pretinaca na raznim visinama. Npr., Ogio ima jedan za vizir na vrhu a ovaj nema.

A nemas na vrhu jedan mali pretinac koji se otvara izvana? Tamo bar ja drzim pljuge u takvom ruksaku.
 
xiaomi naravno predobra kamera. stigao mi jucer. za test sam stavio 2 rucnika, 2 kupaca, masku za ronjenje ali je u kutiji (dosta zauzme prostora) carape i 2 majce. jos nisam probao na jaknu ali djeluje mi da ce bit odlicno

IMG_20220212_115838.jpg
 
Ima, taman za pljuge. Jos dva mala sa strane bi dobro dosla.
Ostavis se tog otrova i ne treba pretinac 😉...., kaze covjek koji je nakon 18 g prestao (sad sam gori od Jehovih svjedoka 😂😂, sala naravno ali volim prcnut)...., da nisam prestao poceo bi ih jesti 🤦‍♂️..., ali mirise svaki dan hahaha...
 
  • Like
Reactions: neven
kaže ne pijem ja, samo ujutro za cirkulaciju, prije i poslije jela, može i za vrijeme jela, kad radim, kad dođem s posla, navečer, nekad i po noći budem žedan..
 
  • Like
Reactions: pikacu79
To je drugo, od Nove godine sam u zaostaku po pitanju rakije ali dan bez crnjaka ne prode. 😄