Hard shell ruksak

Znači XL moto je ok za naručivati?
Kak je s dostavom?
Fakat se zna naći stvari za kikiriki
 
Xl moto je ista firma kao i 24mx, najaci motocross i enduro shop u europi a rekao bi i sire. Non stop narucujemo, stize sve u 10 dana max. Ne znam kad sam ista za motor uzeo a da nije 24mx ili maciag.
 
Xl moto je ista firma kao i 24mx, najaci motocross i enduro shop u europi a rekao bi i sire. Non stop narucujemo, stize sve u 10 dana max. Ne znam kad sam ista za motor uzeo a da nije 24mx ili maciag.
Je
Znaju imat lipe popuste nekad…..
Ali isto mi je Louis za te stvari najjaci
FC Moto i Moto in su me razocarali
Sada Motorista ima lipe popuste amo rec…..
 
Dobar je taj ruksak iz XL moto, jedino što bi moglo nekima biti minus je to što je drugačiji ruksak od ostalih zbog tvrdog oklopa, kako je izvana tvrdi, onda se otvara "iznutra" (strana koja ide na leđa) gdje je tekstil. Morate paziti što nosite u ruksaku, ako je nešto tvrdo i sa bridovima (poput tetrapaka npr.) ili okruglo bude problem jer se zbog tvrdog oklopa vanjska strana ne može prilagoditi tome, pa onda izbija na mekšu stranu, tj. na leđa, pa može biti neugodno.
Ali za ručnik, kupaće i natikače je savršen. I odličan je što ga uopće ne osjetiš na leđima, ne vuče te vjetar zbog oblika.
 
Jbg, ako su normalnih gabarita na leđima onda su mali, ako hoćeš nešto konkretnije, izgleda ko kofer. :p Za ovo što meni treba će biti dovoljan.
Nego, kopkala me rasprava oko laptopa pa sam išao provjerit. Svi su 15", malo sam zabrijao... :rolleyes::mrgreen:
 
Pa sta nas peglas onda? Ja vec isao mjeriti moj 17" i onda racunao po slici hoce li moci stati u torbu :mrgreen:
A nista, sad kad sam se vec pomucio sa racunanjem, mogao bih i ja sebi jednoga naruciti. A ima neki i u Louisu pa bih ga mogao otici sutra uzivo vidjeti, skuziti da mi se ne svidja al svejedno potrositi 300€ na gluposti :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: stipe_zxr
Kad si napisao, proradio je crv sumnje pa sam se sjetio da je bilo raznih kombiniranja ali da u ovaj Suomy koji koristim već valjda 20 godina nije stao 17. Po slici su približnih dimenzija, jedino što Suomy ima vanjske pretince koji su se pokazali odličnim jer stane dosta sitnica.
 

Attachments

  • 20180726_180020.jpg
    20180726_180020.jpg
    160 KB · Views: 0
imam ja taj xl doma skuplja prasinu nikad ga nisam nosio, kako imam kufer pa mi ni ne treba ali sam ga uzeo jer sam dao par eura za njega.


Mozda bi ga netko htio? posaljem na adresu pa ga jednom refundirate pivom ako se sretnemo?
platim..pivu..i..cevape..za..ruksak
 
Da da
XL Moto
Uzea ga i ja prije godinu dana
I to kao carbon verzija
90% popusta ili tsko nesto…..
15 ili 20 eura ako se dobro sican
Jos fa nisan isproba ali namjeravan…..
Skinit kufer koji put pa par stvari ubacit u ruksak…….
Zasto opterecivati leđa.... nek se motor pati
 
Kad si napisao, proradio je crv sumnje pa sam se sjetio da je bilo raznih kombiniranja ali da u ovaj Suomy koji koristim već valjda 20 godina nije stao 17. Po slici su približnih dimenzija, jedino što Suomy ima vanjske pretince koji su se pokazali odličnim jer stane dosta sitnica.
Ovaj sa slike i ja koristim već 20 godina.
 
Probao sam kroz godine još desetak ruksaka ali nisu prošli, da ovaj ima 15% više mjesta ne bi dalje ni tražio.
 
isto kod mene
gledam da bi možda uzeo neki od ovih :
 
A ne znam, Shoei djeluje kao za školu a Dainese malo bolje. Za srednju školu.😇

Kod tih mekanih ruksaka je problem da kad nije pretrpan sve unutra iscuri i gužva se na dnu dok gornji dio ostane prazan. Konstrukciju drži laptop ali on toliko sve nategne da ne stane ništa drugo unutra. Zato kod hard shella očekujem da kišnjak i windstopper stoje paralelno sa laptopom a na vrhu rezervni vizir. Skromno.:p:mrgreen:
 
Ruksak iz Lidla, kao za "planinarenje" imam ga preko 5g i jedino gdje me iznevjerio je bilo na autoputa kad sam preko 200 izgubio privjesak ali to smatram svojom greskom jer sam agrrsivan na gasu..., na dnu ruksaka je kisna navlaka koja se NE mrda do 150...,a sto mi je bilo NAJbitnije je da ima onaj pojas i na prsima i oko trbuha tako da kad stegnes sve nista ne mrda ili leta oko tebe (y)
 

Attachments

  • Screenshot_20220106_020835_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20220106_020835_com.android.chrome.jpg
    232 KB · Views: 0
Ogio je vrh sto se tice ruksaka. Imam jedan sto su radili za ktm, cca 7 god, izgleda kao prvog dana a prosao je sve i svasta. Prosto nevjerojatno. Imaju i hardshell.
Ogio je cjenovno rang samsonajta, jbg al vrijedi svake lipe.