Hard shell ruksak

Sad bar znamo koga su ovi gore kopirali.😄 Djeluje ok, vizir na mjestu točno kako sam zamislio i napisao ranije a i promo video je napravljen na čoperu. Đe me nađe....😂
 
Last edited:
  • Like
Reactions: dovla
Ogio je vrh sto se tice ruksaka. Imam jedan sto su radili za ktm, cca 7 god, izgleda kao prvog dana a prosao je sve i svasta. Prosto nevjerojatno. Imaju i hardshell.
Ogio je cjenovno rang samsonajta, jbg al vrijedi svake lipe.

Zaboravio si napisati da proizvode za Dainese. A kad piše Dainese i uvjeti su drukčiji. 😇
 
OGIO proizvodi za nekoliko brendova.

Jedini problem s njima je kao i s Gaerne čizmama.
Traju vječno i dopizdi ti i hoćeš ih silom zamijenit. :mrgreen:
 
Naručio sam XL MOTO ruksak 03. siječnja i evo već jutros (07. siječnja) je stigao na vrata! Sve pohvale na brzini dostave.
Rekao bih, koliko novaca toliko muzike. Meni će poslužiti.
Evo malo bolje fotografije ruksaka jer dok ga ne dobijete, ne znate što očekivati.
Probao sam i stane laptop 15,6", veći ne bi stao.




20220107_101955.jpg20220107_102006.jpg20220107_102019.jpg20220107_102026.jpg20220107_102123.jpg20220107_102220.jpg20220107_102232.jpg20220107_103418.jpg
 
  • Like
Reactions: pikacu79
Imam takav crni vec 10g. stvarno su kvalitetni. Kopce napred da ne otpadne na vecoj brzini, kisnu navlaku, i stane stvari za vikedn voznje. Prek tjedna laptop i na posao.
 
Naručio sam XL MOTO ruksak 03. siječnja i evo već jutros (07. siječnja) je stigao na vrata! Sve pohvale na brzini dostave.
Rekao bih, koliko novaca toliko muzike. Meni će poslužiti.
Evo malo bolje fotografije ruksaka jer dok ga ne dobijete, ne znate što očekivati.
Probao sam i stane laptop 15,6", veći ne bi stao.
Daj kratki review iz prve ruke
 
Promaknuo mi je gornji post ali super da je netko napisao prije mene.😄 (y) Za to novce ne moze biti los, mene zanima koncepcija pa cu vjerojatno drugi tjedan kad dode, ako bude sve ok, naruciti Dainese. Muci me jedino sto ni taj skuplji ne djeluje na slikama previse kvalitetno.😄
 
Imam takav crni vec 10g. stvarno su kvalitetni. Kopce napred da ne otpadne na vecoj brzini, kisnu navlaku, i stane stvari za vikedn voznje. Prek tjedna laptop i na posao.
A koji je to? Mislim civilni...😁
 
Promaknuo mi je gornji post ali super da je netko napisao prije mene.😄 (y) Za to novce ne moze biti los, mene zanima koncepcija pa cu vjerojatno drugi tjedan kad dode, ako bude sve ok, naruciti Dainese. Muci me jedino sto ni taj skuplji ne djeluje na slikama previse kvalitetno.😄
Kakav dainese.. evo ti tocno za tebe.
Husqvarna by Ogio😎