Harley Davidson FLH

guso

Member
Pozdrav svima !!  8)
Evo htio bi vam predstaviti Harleya , model piše u naslovu. Godina proizvodnje je 1970.  (y)
Uvežen je iz Kalifornije prije cca 8 godina i od onda je u našoj garaži  :wink: Dobitnik nekolicine nagrada na Oldtimer izložbama  :mrgreen: odmah se ispricavam što nije u topicu ''oldtimeri'' , ali mislim da ce ga ovdje prije ljubitelji Harleya moci vidjeti.

 
hehe hvala  :wink:
biti ce još slika za koji dan , također sam i video planirao staviti da čujete zvuk .. objaviti ću ovdje sve  (y)
 
kad se već ovako šljašti sve mogao si i vizir ispolirat malo :p
 
svjetleca americka reklama, nista drugo....
 
bitno je da se manje kvari od amerikanca... (y)
bila je sala i nasjeo si...jbtga,no hard filing :mrgreen:

Inace lijep primjerak Harley (y)
 
passenger said:
bitno je da se manje kvari od amerikanca... (y)
bila je sala i nasjeo si...jbtga,no hard filing :mrgreen:

Inace lijep primjerak Harley (y)


Sve to ima svoje čari  :mrgreen: barem sam siguran da je sve na svome mjestu:servis na svakih 3tkm , zatezanje rasvjete svakih 500km  :LOL: :jesus: karikiram malo  :mrgreen:

Hvala  (y)
 
:shock:
bez ove rasvjete skinute sa Skanije i sa nekim normalnim sicem il sedlom, uopće nebi loše izgledao  :mrgreen:
 
joya said:
:shock:
bez ove rasvjete skinute sa Skanije i sa nekim normalnim sicem il sedlom, uopće nebi loše izgledao  :mrgreen:

A što mu sada fali ?  :misli: ili ne fali , već želiš reći da ima i viška ..aa to je već ukus o kojemu se ne raspravlja  :mrgreen:

Btw.  Sve koje zanima , slike detaljnije i video će biti kroz tjedan - dva .. Harley je na servisu i stavljanju diskova na prednje kočnice  :021:
 
Izgleda dobro sve osim zica, on mi je ružan dozlaboga  :mrgreen:

Mislim da tako nešto (rasvjeta, krom itd...) nebi dobro stajalo ni na jednom drugom motoru osim na Harleyu. I dalje si ja to nebi poželio imat u garaži, al zanimljivo je pogledat  (y)
 
guso said:
... i stavljanju diskova na prednje kočnice  :021:

to nisi trebao radit.. harley ionako vise koci straznjom kocnicom.. nadam se da ces sacuvat taj bubanj, originalni dio mora ostat uz motor.

lipi komad kroma, pogled na njega svako jutro ce ti nadoknadit lose sposobnosti na uskim i krcatim evropskim cestama..

 
alpine said:
to nisi trebao radit.. harley ionako vise koci straznjom kocnicom.. nadam se da ces sacuvat taj bubanj, originalni dio mora ostat uz motor.

lipi komad kroma, pogled na njega svako jutro ce ti nadoknadit lose sposobnosti na uskim i krcatim evropskim cestama..

Bubanj ostaje kod nas , i ako bude doslo do prodaje jednoga danas , bubanj ide nazad na njega ..
Ovo je rijesenje dok je u nasem vlasnistvu da smo sigurniji u voznji  (y)
Ne znam jesi li ikada vozio toliko tezak motor , ali bubanj na toliku kilazu jednostavno nezadovoljava i pridodaje velikoj nesigurnosti .. ja isto tezim originalu , ali eto bolje se lijepo voziti , a ne sa glavom u torbi  (y)
 
Johnny047 said:
Izgleda dobro sve osim zica, on mi je ružan dozlaboga  :mrgreen:

Mislim da tako nešto (rasvjeta, krom itd...) nebi dobro stajalo ni na jednom drugom motoru osim na Harleyu. I dalje si ja to nebi poželio imat u garaži, al zanimljivo je pogledat  (y)

Meni miluje guzu  :mrgreen:

Slažem se za ovo drugo  (y) al za trece u garazi i ne !  :jesus:
 
guso said:
Bubanj ostaje kod nas , i ako bude doslo do prodaje jednoga danas , bubanj ide nazad na njega ..
Ovo je rijesenje dok je u nasem vlasnistvu da smo sigurniji u voznji  (y)
Ne znam jesi li ikada vozio toliko tezak motor , ali bubanj na toliku kilazu jednostavno nezadovoljava i pridodaje velikoj nesigurnosti .. ja isto tezim originalu , ali eto bolje se lijepo voziti , a ne sa glavom u torbi  (y)
od kojeg stavljaš kočioni cilindar, čeljust i disk?  :misli:
...ima u KA indentični (model) koferaš  :wink: ...nisu mu dovoljni diskovi (HD) ni na oba kotača  :?  :mrgreen: