Harley Davidson FLH

poco loco said:
od kojeg stavljaš kočioni cilindar, čeljust i disk?  :misli:
...ima u KA indentični (model) koferaš  :wink: ...nisu mu dovoljni diskovi (HD) ni na oba kotača  :?  :mrgreen:

Od istog , samo godište '73.-74'. kada su počeli diskovi  (y)
To mi je inače očev motor , tako da za njegovu vožnju (koja je čisto guštanje ) bi trebalo zadovoljavati prednji disk samo  :mrgreen:
 
guso said:
Od istog , samo godište '73.-74'. kada su počeli diskovi  (y)
To mi je inače očev motor , tako da za njegovu vožnju (koja je čisto guštanje ) bi trebalo zadovoljavati prednji disk samo  :mrgreen:
e baš ti su skinuti i stavljeni su od evolutiona (uz adapter ploče) i čeljusti i diskovi ...i opet ne koči dovoljno dobro  :? ...jedino ak tata kruza 4 banke...onda će valjda moć stat  :mrgreen:
 
poco loco said:
e baš ti su skinuti i stavljeni su od evolutiona (uz adapter ploče) i čeljusti i diskovi ...i opet ne koči dovoljno dobro  :? ...jedino ak tata kruza 4 banke...onda će valjda moć stat  :mrgreen:

Haha ne smijem ni spomenuti ovo što si rekao , i tako je nervozan jer je mjesec dana vec na sastavljanju sve  :mrgreen:
Bit ce to oke , i bez diskova se vozilo godinama tako da moze biti samo bolje  (y)
 
Btw. danas bio na kratkoj vožnji sa ocem  :D
cca 80tak km do Trogira i nazad .. (trenutno smo na moru )

Evo par slikica , uskoro i konkretnije nesto  (y)

 
poco loco said:
(y) ..jel bolje bremza sad?  :mrgreen:

Je , je ! Otac kaze da se preporodio ,a i osjetilo se danas kada smo mi (teski preko pola tone svi skupa  :LOL: ) silazili niz brdo Viniško  :mrgreen:
 
https://www.youtube.com/watch?v=kOdYNZxxABc


evo i video napokon , uživajte u pjesmi  :mrgreen: (y)
 
(y)
sinoć se vraćam iz kluba, samnom paralelno isti showel...najednom mi guzzi ima čudan zvuk  :shock:  :misli: ....naravano, to čujem harleyevo speciifično žviždanje  :LOL: ....primara valjda  :D
 
guso said:
https://www.youtube.com/watch?v=kOdYNZxxABc


evo i video napokon , uživajte u pjesmi  :mrgreen: (y)
Ne gledam takve motore, osim kad su mi pred nosom bacim oko,no ovaj tvoj je lepi
Jedino tih milion lampi iza..naravno iz mog kuta gledano (y)
 
poco loco said:
(y)
sinoć se vraćam iz kluba, samnom paralelno isti showel...najednom mi guzzi ima čudan zvuk  :shock:  :misli: ....naravano, to čujem harleyevo speciifično žviždanje  :LOL: ....primara valjda  :D

a ja sam vec mislio da ce prica ici da smo se sreli / susreli  :mrgreen: :D

rio said:
Ne gledam takve motore, osim kad su mi pred nosom bacim oko,no ovaj tvoj je lepi
Jedino tih milion lampi iza..naravno iz mog kuta gledano (y)

To je očeva slobodna umjetnost , u to se ne zadire!  :jesus: :LOL: :LOL:
 
Ma bravo, krasno!!!  (y)



Posebno ti je pametno dignut nogar i onda se nagnut i prčkat po špini od rezervara.. I onda ranžirat bos :shock: Tako ćeš brzo upoznat di mu je magična točka naginjanja s koje nema povratka u vertikalu :mrgreen:
 
alpine said:
Ma bravo, krasno!!!  (y)



Posebno ti je pametno dignut nogar i onda se nagnut i prčkat po špini od rezervara.. I onda ranžirat bos :shock: Tako ćeš brzo upoznat di mu je magična točka naginjanja s koje nema povratka u vertikalu :mrgreen:

ovo cu shvatiti kao kritiku ''nikad dovoljno opreza ''  :mrgreen:

hvala Bogu pa sam dijete jos pa nemam problema sa centrom za ravnotezu  :jesus: :jesus:

Salu na stranu dečki , video je napravljen radi audio zapisa , hebes jesam bos ili ne i tako taj motor samo gledam ( i tu i tamo ovako upalim ) jer je to očev ljubimac  :embarrassed: