Harley Davidson i Eloda?

marac_zg

Member
daklem..
prolazih danas Oranicama i primjetih da je salon gdje je nekad bila Eloda dobio natpis Harley Davidson..
da li to znači da je Hrvatska napokon dobila službenog zastupnika ili..?  :misli:
zma netko nešto više o tome šta se tamo događa?  :misli:
 
Prije mjesec dana sam dobio informaciju da ćemo imati zastupnika za H-D nisam pitao tko točno i gdje će biti sjedište...
 
bocojaki said:
Prije mjesec dana sam dobio informaciju da ćemo imati zastupnika za H-D nisam pitao tko točno i gdje će biti sjedište...

Tko god to bio, rođeni je mazohista... :mrgreen:
 
mene više brine zašto je Eloda zatvorila... nije valjda da moto tržište još tone... :shock:
 
Gepetto said:
Tu sve piše.......
http://www.elodaplus.hr/motori/index.php

Kao Yamaha fan sam žalostan ali htjeli to priznati ili ne svi Yamaha trgovci u Zg su kilavi i pasivni i tu Piaggio profitira.
to ti je vec staro,a i od ove rasprodaje nema skoro nista vise. bio prosli tjedan i ostale samo neke zenske jakne,mali brojevi svega...4-5 kaciga,(ugl ili xs velicina ili xl) i nesto cizama.popust na kacige 70%,ali zato ih ni nema vise :mrgreen: od onda su valjda sve rasprodali.mislim da je rekao da im je jos ostala yamaha ybr 250 i jos par motora .
 
Gepetto said:
Tu sve piše.......
http://www.elodaplus.hr/motori/index.php

Kao Yamaha fan sam žalostan ali htjeli to priznati ili ne svi Yamaha trgovci u Zg su kilavi i pasivni i tu Piaggio profitira.
čak ni meni kao nekome tko nije baš nekakv fan haha motora, ne zbog kvalitete ili nekvalitete nego zbog nastupa na tržištu, ovo uopće nije smiješno.... :(

tko će dilati HD zna li se to ?
 
bocojaki said:
Direktor lagermaxa i neki arhitekt se uzeli H-D-a.
to mi govori da pare neće biti problem  :mrgreen:
Ako zaposle prave moto entuzijaste, a ne nekakove kvaziznalce i trgovce iz boja i lakova ili nedaj Bože iz auto branše, koji ne poznaju HD kulturu uz obavezno ulaganje od nekoliko miliončića kunica od toga bi se mogao napraviti dobar biznis bez obzira na sveopću krizu... Potencijalni hrvatski kupci HDa ionako nikada nisu bili i neće biti u krizi... Naravno veća količina motora će imati utjecaja i na prihvatljiviju finalno cijenu, no mislim da to i nije presudno za uspjeh...
Živi bili pa vidili  :wink:
istinski me zanima razvoj situacije  8)
 
Nemojte se iznenaditi ako budu poslovali bilje od ostalih marki  :shock:
Doktora, advokata, tajkuna i ostalih (vikendom) wild boysa ima dosta  :LOL:
 
Mocippaldi said:
Doktora, advokata, tajkuna i ostalih (vikendom) wild boysa ima dosta  :LOL:

Bilo ih je i prije, ali obično drže u garaži BMW, sumnjam da će se samo tako prebaciti na HD