Harley Davidson Night Rod novi ... DA ili NE ??

Probaj vozit pa odluči,bar je HD po tom pitanju široke ruke (y)
 
odma kupit ako imaš love

HD je kralj motora




Srki
 
Ili HD, ili T-max, nema treće.

using Tapatalk

 
super ...drago mi je sta svi odobravaju .. sta se tice demo voznje nemaju niti jedan v-rod trenutno ... lik mi je reka da najranije dolaze tek krajem 6. miseca za demo voznju.. ali da hd muscle imaju al je novi i za prodaju tj. nije registriran i mogao bih napravit djir samo oko salona ?? Jeli postoji jos koji hd salon u HR osim ovi u zg kod jankomira ??
Dali neko poznaje vlasnika night roda da vidim sta kaze iz prve ruke
 
možda u njihov klub se javit?

ono, mogu ja probat ak neko ima, neću vam ništa :LOL: :LOL: :LOL:



Srki
 
Ako se dobro sjecam u Jabuci (Prečko) imaju jednom tjedno sastanke...
 
Ovi nas zajebaje?

using Tapatalk

 
haha ne zajebajen ... zrx mi je velika zelja odavno .. al nemogu ga nac ... A ovi HD je nesto sta sam otkria nedavno ... i odma sam se zaljubia .. a posto si ga mogu priustit to cu i napravit , cim ga probam .. al mislim da je to to .. Posaljem sliku cim ga kupim ;)
 
Kum ima night roda
Impresivna hrpa željeza
Gdje god stane izaziva pažnju
Moj mt01 izgleda slabašno prema tome
Položaj na motoru je skoro kao kod svakog HD-a s nogama naprijed što mene užasava
Solidno je brz ali prava stvar je kombinacija momenta i zvuka ( on ima remus) kod ubrzanja pa tu ti sline cure
Dug je i ne voli zavoje pretjerano
Ali recimo uz diavel i vmax jedan od  motora koji ima jebeni vau efekt


Poslano sa mog D5803 koristeći Tapatalk

 
Ne.

To je kao da si u Porscheu kupio Panameru umjesto 911, ili u VW Vento umjesto Golfa :)
Ako ćeš Harleya uzmi softail, fat boy, electru, road kinga. Pravu stvar u koju trebaš uložit još puuno, ali za tu publiku pristojno drži cijenu pa ustvari na to možeš gledati kao na investiciju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
baš me zanima kak ide to sa servisima jer to je jedini HD salon u HR - taj u Zagrebu, i kak onda slavonci ili dalmatinci peglaju u ZG da bi izmijenili ulje i sitnice, a moraš ići redovito da se sve vodi u knjižici