Harley susret na Jezeru Faaker: Nisu svi stigli...

FFBikerSar

Well-known member
Ovo mora da je bilo zabavno - baš sam se slatko nasmijao čitajući. Koji levati... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Jezero Faaker: Nisu svi stigli

Kontrole na autocesti: Prema Harley-Davidsonu, više od 50.000 Harleya iz cijele Europe sudjelovalo je u rujnu na Europskom Bike Tjednu u Faaku u Koruškoj. Bavarska policija za autoceste iskoristila je najveći europski motoristički festival, koji organizira Harley-Davidson, kao priliku da baci pogled na motocikle koji putuju prema Austriji autocestom A8 između Münchena i Salzburga. Rezultat: Od 360 provjerenih motocikala, 189 je isključeno iz prometa od strane posebno obučenih službenika u skupinama za kontrolu motocikala - stopa od 57 posto. "U većini slučajeva problem je bila neprihvatljiva glasnoća zbog neprihvatljivih ili manipuliranih ispušnih sustava", rekao je Roman Gold, šef policije za autoceste u Holzkirchenu i sam motociklist. Prednjačio je bio Harley sa 111 dB(A) kod registriranih 92 dB(A) buke u stajaćem stanju. Osim ovakvih prekršaja koji dovode do oduzimanja prometne dozvole, službenici su podnijeli i 16 kaznenih prijava protiv vozača Harleya, primjerice zbog zlouporabe registarskih pločica (od nečitkih do krivotvorenih) ili vožnje bez vozačke dozvole. Kao svojevrsni usputni ulov, policajci su zaustavili i tjuniran Fiat 500 koji je bio 18 dB(A) preglasan.
 

Attachments

  • Faaker Zee.jpg
    Faaker Zee.jpg
    636.5 KB · Views: 0
Last edited:
Jbt koma....propao im susret :mrgreen:
Dobro da sam se riješio motocikla...na mjerenju buke je pokazao nešto čega nema na mjeraču pa su ocijenili da bi to bilo 130dB...moja nikad prežaljena yamaha❤️
 
kad je dobro, neka ti e dobro... ali pa sta onda vise radis ovdje...kao neki Virus... :coffee:
 
kad je dobro, neka ti e dobro... ali pa sta onda vise radis ovdje...kao neki Virus... :coffee:
Valjda navika koja traje već više od 15 godina👍 a zna tu biti i dobro društvo i puno divnih prijatelja koje ne bi upoznao da nema ovog foruma😀
 
  • Like
Reactions: Paf