Hayabusa is back!

Srki

Well-known member
Dec 1, 2002
6,873
1,260
113
Naravno. Tko ima mozga, ima i mišljenje. Mada bi bilo bolje da veliš što sam rekao netočno, umjesto da prodaješ plitke komentare...

mišljenje je kao šupak, svako ga ima

a tvoje mišljenje je uvijek veliko, naširoko i uvijek u sridu (guice)

da sam svaki put u kamion ubacio takvog pametnjakovića ko ti, danas bi imal konvoj pun pametnjakovića, svi isti, ko da vas printa neko iz zajebancije😂

Srki

ODST

Well-known member
Aug 26, 2010
1,500
1,030
113
1018
Jbt jos pisete o hayabusi koja ima konja kao neki R motor prije 10 godina 😂

• Haha
Reactions: Mocippaldi

DADO+

Well-known member
May 27, 2010
9,238
252
83
:cool:svaki motor je sa qurčenje (između ostalog :mrgreen: )

pa stoga; bijela busa i 4/1, :cool: iako kg, ks, i sve je to lijepo, bez da se zamaraš i budeš street legal
fino tko kupi busu, bolje su ipak dva (4/2) i svega je sasvim dosta, ali qurčenja nikada previše :cool::mrgreen:

BTW

:unsure: zvuk ovako online i nije nešto, pa do boljeg YT ;)

b240c891-bec1-4581-afd9-8f699156a8a5.png

e8139f97-d978-4341-898e-c6a574dec0b4.png

DADO+

Well-known member
May 27, 2010
9,238
252
83
...ona što nije street legal, odmah nema ni nosač tablice etc. :cool: :mrgreen:

:unsure: samo; sad bude zayebancija čupati te DB k. 'ko na kawi :mrgreen: )

Evo postenog ispuha
(y) jedino ako DB k. idu van, jer 50% qurčenja je nalja, daljnjih 50% je zvuk :cool:

pa npr. kad parkiraš u dvorište, obe susjede sa suzom u oku provire i jedna kaže:
"UUUUUUUUU, susjed :) evo opet avion stigao, aaaaaaaaaa?" :mrgreen:

Last edited:

ODST

Well-known member
Aug 26, 2010
1,500
1,030
113
1018
Jbt zamisli sramote netko dođe ispred kafane i parkira Ducati naked kraj hayabuse i naked jaci 😳

Spider

Well-known member
Jul 20, 2020
1,084
257
83
Zagreb
Jbt jos pisete o hayabusi koja ima konja kao neki R motor prije 10 godina 😂

Već su rekli da Hayabusa ne ide na rekord Kw, i dalje tupiš..

Last edited:

vyp54

Well-known member
Feb 5, 2008
1,264
30
48
Split
Kad ste se takli auspuha...ovisi o motoru. Uzet ću za primjer svoga koji je ima lonac s pripadajućin dijelovima od 10kg i to ispod suvozačevog sica. Akrapi skinu skoro 7kg šta se da osjetit kad je tako visoko. Hayabusa Gen2 je isto znatno "mršavila" kad bi se išlo na 4-2-1. S komplet sustavon (grane) je to išlo još radikalnije, ali to već nije street legal.

Nekad je originalni auspuh jednostavno preružan i zaminiš ga. Nekad želiš dublji zvuk. Nekad želiš pričat o tome na kavi. Ne razumin ljude koji grintaju zato šta drugi troše svoje pare na nešto. :unsure:

• Like
Reactions: zrakoplovac

Napier

Well-known member
Feb 3, 2015
2,014
850
113
Kad ste se takli auspuha...ovisi o motoru. Uzet ću za primjer svoga koji je ima lonac s pripadajućin dijelovima od 10kg i to ispod suvozačevog sica. Akrapi skinu skoro 7kg šta se da osjetit kad je tako visoko. Hayabusa Gen2 je isto znatno "mršavila" kad bi se išlo na 4-2-1. S komplet sustavon (grane) je to išlo još radikalnije, ali to već nije street legal.

Nekad je originalni auspuh jednostavno preružan i zaminiš ga. Nekad želiš dublji zvuk. Nekad želiš pričat o tome na kavi. Ne razumin ljude koji grintaju zato šta drugi troše svoje pare na nešto. :unsure:

Kad spominjes 2. gen mislim da je sa Broocks-om (Alien Head) usteda bila 17.5 kg a sta se tice starih vremena tvornicki auspusi su vecinom bili ruzni kao
lopov ali kad uzmes u obzir da je za svaki motor od 4 cilindra postojao 4-1 sistem usteda na tezini je uvik bila znacajna (uz napomenu da bi mogao vidit do ispusnog ventila koliko su bili otvoreni :mrgreen: )

U ostalom svak za svoje novce neka radi sta hoce

StickyFingers

Well-known member
Oct 15, 2019
1,110
596
113
Zagreb
Ne. Nego svatko tko troši lovu na za njega posve besmislene i beskorisne stvari jer je umislio da će time biti bolji, vredniji i pamnetniji. I ljepši!
A tko određuje što je smisleno a što besmisleno? Ako netko odluči kupit motor da bi bario komade, pa nek bari... samo nije preporučljivo baš da ako nikad nije vozio veći motor, kupi hayabusu...

Nino777

Well-known member
Sep 18, 2019
778
700
93
Zagorje
Dobro je da ima izbora, ukusi su različiti kao i lova koju je netko za taj ukus spreman potrošiti, meni je debilana dati 10k kuna za telefon, netko drugi je u stanju 3 dana stajati u redu za njega, meni ni z žepa ni f žep, kak bi se reklo svaki bedak ima svoje veselje, a neki i dva (vjerojatno ni ja nisam niš bolji, samo u nekim drugim stvarima, nek kupuje ko kaj hoće).