Hayabusa is back!

ok, onda ti kupi h2sx s tft led full hd tabletićem i zelenim kuferima ako misliš da je to to kaj ti treba, a nam budu otkafanedokafane dobri i stari neispravni krampovi bez svetli i žmigavci i s full otvorenim topovima
 
  • Haha
Reactions: Matek
Da ga yebeš, ova zadnja dva posta sam te ovak vizualiziro...

1F6.gif
 
Ok Matek ,čestitam i ja na toj pretpotopnoj Busi. Ali tek dok probaš samo lagano nabrundanu 12icu ,normalno bez ovih modernih sustava jer ih v njeno vreme nije niti bilo,onda ti se buju otprle oči istine.Ipak ,probaj i tu željenu busu.Slijedeći stroj ti je 12ica,ali otprta.Onda se bumo spominali.👍😎
 
  • Like
Reactions: e39 and singlica
Ok Matek ,čestitam i ja na toj pretpotopnoj Busi. Ali tek dok probaš samo lagano nabrundanu 12icu ,normalno bez ovih modernih sustava jer ih v njeno vreme nije niti bilo,onda ti se buju otprle oči istine.Ipak ,probaj i tu željenu busu.Slijedeći stroj ti je 12ica,ali otprta.Onda se bumo spominali.👍😎
ti si cijela otprta dvanajstica...

imam i otprtu dvanajsticu u kolekciji
točno ovakvu...


fora je zx12r ... a možda i to kupimo kojiput... ipak je to zadnji krik tehnologije naspram moje prastare buse... mulec jeden....
 

Attachments

  • bettinsoli-x-trail-shotgun-silver__78339.1637148287.jpg
    bettinsoli-x-trail-shotgun-silver__78339.1637148287.jpg
    120.4 KB · Views: 0
No ,no .,naj se odma na zadnje noge zdigati.Sem ti matora se jeno pofalil ,a ti si se našel uvredjen i iznenadjen.Bum videl za neki čas dok te euforija mine kak buš popeval.Još navek kompariraš kafanu s konobaricama👌😆

Ps: koji si ti mulec 🍻😁😁
 
Last edited: