Hayabusa LE crna info

Black Ghost

New member
Nedavno sam cuo za Suzuki Hayabusu crnu koja je prošla par krugova po Grobniku, lagano ostecena po lijevom oklopu a u vlasnistvu jedne političke osobe iz Zg-a da se prodaje. Interesira me dal netko zna kakvu blizu povijest tog motora buduci da sam zagrijan da ga odvezem doma.
 
Perica bi mogel znat, ili Saša MK Motori..pošalji im PP
 
Šta nije prošle godine netko iz Zg u lijevom nakon lakta pao sa crnom Hayabusom?
 
Motor je nov. Kupljen je prije mjesec dva. Ima malo kilometara, a sto se tice voznje po grobniku, napravio je par rekreativnih krugova da upozna stazu. Posto mu se staza svidila, odlucio je prijeci na cistu sportivu i ostavio ga u eurorentu pod racun.
Po pitanju ostecenja, nista strasno. Pao je sa mjesta na smjesan nacin i osteceno nije gotovo nista, osim par crtica koje se vide.
U koliko te jos nesto zanima, slobodno pitaj, ali oko tog motora nemas sto pametovati, ako ga lupis, kupio si tek razradjen motor !
 
Black Ghost said:
Hvala na info, motor sam vidio i jako sam zainteresiran, vjerovatno ću ga i uzeti al moral sam pitat prvo

Koliko kosta?! 8)
btw, odlican izbor...
 
to je ta :mrgreen: ma pogle moja greska, ja sam bio otraga i nisam predvidio neprilagodenu reakciju motora ispred sebe, ali dobro zavrsilo :wink: