Held thunder storm čizme ?

passenger

Well-known member
kao šta naslov kaže zanimaju me iskustva od Held thunder storm čizmi,pa ako netko ima navedene čizme,zanimali bi me dojmovi :misli:
stoga ljudi raspalite (y)
:hello:
 
Imam ja...vec pune dvije godine...Jako udobna cizma!

Vodo nepropusna-provjereno u vise navrata. Ima neke otvore po sebi koji kao sluze da se noga ne znoji, a istovremeno ne propusta vodu unutra...malo sam bio skeptican prema tome, ali stvar funkcionira odlicno.

Trajnost...ja se dosta vozim...cca 40 000 km u njima do sada... nije bilo problema s cifovima, a ni s ciccima, nigdje se nije raspucala niti razljepila...ali sto je, je, nije neki dozviljaj hodat citav dan u njima...a i skripi plastika na pregibu dok hodas  :LOL:

U svakom slucaju, cizma za preporuku i neces se zeznut!
 
RoadRunner1 said:
Imam ja...vec pune dvije godine...Jako udobna cizma!

Vodo nepropusna-provjereno u vise navrata. Ima neke otvore po sebi koji kao sluze da se noga ne znoji, a istovremeno ne propusta vodu unutra...malo sam bio skeptican prema tome, ali stvar funkcionira odlicno.

Trajnost...ja se dosta vozim...cca 40 000 km u njima do sada... nije bilo problema s cifovima, a ni s ciccima, nigdje se nije raspucala niti razljepila...ali sto je, je, nije neki dozviljaj hodat citav dan u njima...a i skripi plastika na pregibu dok hodas  :LOL:

U svakom slucaju, cizma za preporuku i neces se zeznut!
:mrgreen: (y)