Held vs. M-Tech vs. Alpinestars

mv_agusta

Active member
ovako kupujem novu jaknu pikirao sam na m-tech razor ali nemaju, pa sad sam malo suzio izbor na ove tri, pa bi volio da kažete + i - ili ako neko ima u posjedu koju malo da opiše kakve je
Held Katana
11005972_0.jpg

M-Tech T-Rex
Mtech-t-rex-tex-nero.jpg

Alpinestars T-Flat
tflat_nero.jpg

slobodno predložite možda neki drugi model ili marku, max cijena je 1800kn i ne želim kožu
 
Bull79 said:
Ako nije cijena u pitanju (do 1600 kn), onda definitivno Alpinestars!

pa napisao do 1800kn, tako da sada alpinestars vodi 2-0-0 da čujem još koje mišljenje

kakav je alpinestars po kiši(ne pljusku nego neka "normalna kiša") i hladnom??
 
M-tech super izgleda ima viši ovratnik, skidive rukave, ljeto/zima i dobra cijena.
 
2 glasa za Held  (y)

uvijek sam nosio kožu no nakon ove jakne..... vjerovatno više nikad! Dovoljno rečeno!?
 
mv_agusta said:
ovako kupujem novu jaknu pikirao sam na m-tech razor ali nemaju, pa sad sam malo suzio izbor na ove tri, pa bi volio da kažete + i - ili ako neko ima u posjedu koju malo da opiše kakve je
Held Katana
11005972_0.jpg

M-Tech T-Rex
Mtech-t-rex-tex-nero.jpg

Alpinestars T-Flat
tflat_nero.jpg

slobodno predložite možda neki drugi model ili marku, max cijena je 1800kn i ne želim kožu

koju velicinu trebas ao ove Alpinestars,imam je neke na lageru na sniženju
 
L mi je trenutna jakna, Held Gizmo
neznam koliko se razlikuju u veličini held i alpinestars
e da ja bi crnu ovaku kao na slici
 
mv_agusta said:
L mi je trenutna jakna, Held Gizmo
neznam koliko se razlikuju u veličini held i alpinestars
e da ja bi crnu ovaku kao na slici


Imas PP
 
Nosim ovu oko godinu dana i skroz mi je OK,nije se ofucala,mislim da je taman tu negdje cijenom(bar je bila),ima podstavu...

2New%20RSJ204%20Dry%20Master%20Team%20JK%20(BLK).jpg
 
imamo mtech i ja i stari... i jakna je predobra... nepromociva.. ima termopodstavu skidajucu... i rukavi se mogu skinut pa je za po ljeti ko bezrukavnik windstopper... po meni to je najbolja... + sta jebeno izgleda i ima visoki ovratnik + unutra jednu kopcu kod ovratnika da nikako ne propuse... jakna je jako topla i svi stitnici se mogu skinut pa se moze nosit ko obicna jakne (neznam dal to druge mogu  :LOL:)
 
Evo ja imam vec 8 mjeseci held katana jaknu i pokazala se jako dobro, vozio sam je na temperaturi  od 10c i po jakim pljuskovima i stvarno sam zadovoljan jaknom.
 
koliko mi se čini sve ove jakne su tu negdje, mislim da se na kraju sve svodi na izgled a meni sve 3 super izgledaju i nemogu se odlučiti koju, uglavnom u pon idem u dučan pa vidjeti ako ima šta za probati :misli:
 
Evo mozda ti ja pomognem,moja prva jakna je bila m-tech na kojoj su se skidali rukavi,imala je podstavu i visi ovratnik,jako slicna ovoj koju ti gledaš,jakna je super,ali.Kada se na necemu skidaju rukavi,to znaci da po zimi na tim djelovima puse i to nije bas ugodno,ako ces jaknu koristit po hladnoci onda zaboravi tu m-techovu,za ostale ne znam
 
baš to sam si i mislio, jer meni če jakna trebat i zimi i ljeti i sve između
mislim da ču alpinestars uzeti
 
ako mozes jos igdje nac Bering Freeway... obavezno probaj, nemas sto izgubit. Predobra jakna...
sto se tice ljetnog i zimskog nosenja... po ljeti je nosim bez zimske podstave.. sigurna, udobna, cvrsta i dobro opremljena protektorima.

a zima... e he he

to je jos najbolje....

jakna je preodlicna za zimu... metnes zimsku podstavu i jedino sto ti ispod nje treba je kratka majca i bubreznjak :D
tolko je topla da ukoliko obuces neku majcu sa dugim rukavima... skuhat ces se

ne propsuta vjetar, vodonepropusna je + jos i odlicno izgleda ;)

kazem... ako imas prilike probat, probaj (y)
 
Ne znam sto podrazumjevas pod zima ali da mi je vidjeti tu jaknu u kojoj se na +3 celzijusa vozis sa ispod samo kratkom majcom, a da ti nakon 200kn nije zima...  :D
 
ma ovdje na moru ni nebude ispod +5°C, nama je zima čim se približi +10°C :mrgreen: :mrgreen:
mislim da ovdje u puli nema bering ili ima booo :misli: :misli: ako ima ja neznam di ima :misli: :misli: