Hepening,14.15. i 16.8.2009

mudrica34

New member
Ko ide,ko će se vozit,ko će gledat,ko će fotkat  :mrgreen
E da,ko će platit sladoled u subotu?  :chick:
 
AndreyA said:
Ko ide,ko će se vozit,ko će gledat,ko će fotkat  :mrgreen
E da,ko će platit sladoled u subotu?  :chick:
ja cu platit sladoled ak pojedes vise sladoleda od mene...ko prvi posustane placa sve  :mrgreen:
 
Pa zar niko ne može reči nama smrtnicima koji smo spriječeni biti tu šta se događa?????
Happy race? No limit? Endurance????
:misli: :misli: :misli: :misli: :misli:
 
AndreyA said:
Ko ide,ko će se vozit,ko će gledat,ko će fotkat  :mrgreen
E da,ko će platit sladoled u subotu?  :chick:

Nisam te vidio :( inace bi platio (y)

Inace na Grobniku sve super (y) (y) (y) (y) ja bas volim tamo otici :wink:
 
Nemoj zezat... A u ku***.... steta fakat... Ali jerko i dalje rastura...  (y) (y)
 
15.8.2009
http://adriatic-timing.com/index.php?option=com_docman&task=cat_view&gid=149&&Itemid=26

16.8.2009
http://adriatic-timing.com/index.php?option=com_docman&task=cat_view&gid=153&&Itemid=26

 
sinke said:
Hvala na iscrpnim izvješćima ! :neznam: :neznam: :neznam: :neznam:

Ma to toliko ima dojmova da se ne mogu napisati :wink:

Dominacija Yamahe na Grobniku u pocetku sam mislio da se vozi Yamaha kup :mrgreen: Kako manijak vozi R6 to se treba vidjeti :wink:

Mene dojmio BOT kup i onaj Janez, kako decko vozi Apriliu to je nevjerojatno, deklasira konkurenciju, a onda se provoza sa ostalim 600 i 1000. Strava za vidjeti koja se tu razlika javlja.
 
Da li ima tko slika sa treninga, utrka?
 
Saša kaj si gural motor po stazi ? (1,35,xx)  :jesus:
 
Sip said:
Ma to toliko ima dojmova da se ne mogu napisati :wink:

Dominacija Yamahe na Grobniku u pocetku sam mislio da se vozi Yamaha kup :mrgreen: Kako manijak vozi R6 to se treba vidjeti :wink:

Mene dojmio BOT kup i onaj Janez, kako decko vozi Apriliu to je nevjerojatno, deklasira konkurenciju, a onda se provoza sa ostalim 600 i 1000. Strava za vidjeti koja se tu razlika javlja.
Vidim nakon tvojih komentara na grobniku i ti ces na tamnu stranu :LOL: :LOL: malo po malo  :jesus:
 
bilo supeRR,vRRuće,u subotu naveće dernek,roštilj,tamburaši  :jiggie: :gitara:
bit će fotki,kad saniram opekline  :LOL:
 
Sip said:
Ma to toliko ima dojmova da se ne mogu napisati :wink:

Dominacija Yamahe na Grobniku u pocetku sam mislio da se vozi Yamaha kup :mrgreen: Kako manijak vozi R6 to se treba vidjeti :wink:

Mene dojmio BOT kup i onaj Janez, kako decko vozi Apriliu to je nevjerojatno, deklasira konkurenciju, a onda se provoza sa ostalim 600 i 1000. Strava za vidjeti koja se tu razlika javlja.
svaki cigo svoga konja hvali  :wink:
prije je dedica nego dečko al ide ga dobro  (y)
 
Jel ima di slika za pogledat sa 35. motohap.??? frend je vozio ali ga nemogu nači u rezultatima!!
 
Bio,i išao ispod 35, 3 i 35 :mrgreen:  Grobnik je prekrasan ljudi strašno brzo voze,svaka čast.