Hepening,22.23.24. 5. 2009

Čestitam Lolu na trečem mjestu (y)
Je li to odvozio s ninjom 250 8) :)
 
bili danas nakratko na grobniku,pakleno vruće bilo za stajat u odijelu...    :x
 
sta je bilo na 2:50 djelu snimke, jel ti to zatvorio put, vidim da si tu malo otpustio gas

p.s nisam strucnjak pa pitam  :mrgreen:
 
Na 6:25 mislim da ga je Sale imao ali suci su mahali žutim zastavama :misli:?
 
Bajac said:
sta je bilo na 2:50 djelu snimke, jel ti to zatvorio put, vidim da si tu malo otpustio gas

p.s nisam strucnjak pa pitam   :mrgreen:

na 2:50 me skoro iskral sa motora. Bilo je milimetar do katastrofe. Opasno hrabro od njega. Dva puta je pustio kočnicu u trenutku kad sam ga prešao. Ima stvarno čelična muda i veliki talent. Vozi totalno krivim putanjama, zauzima doslovce cijelu stazu, na mnogim mjestima je strašno brz a na nekim dosta spor no kad sve to ukombiniraš u mladost i ludost, dobiješ 1:32.5 koliko je najbolje vozio ovog vikenda.
Alen Pečnik je sigurno veliki talent i od njega možemo puno očekivat.

Ono što me zapanjilo kod njega to je široka putanja u Riječkom. Jednom ju je tako proširio da je bio na samom rubu zavoja u maksimalnom nagibu. Pošto znam koliko tamo ima prašine, pravo je čudo da se nije priljepio za gume. Ja sam ga u tom zavoju vidio vani.
Nadam se samo da će se okrenut treningu jer njegov napredak može spriječiti jedino on sam.
 
bullitt said:
Na 6:25 mislim da ga je Sale imao ali suci su mahali žutim zastavama :misli:?

imao sam ga i tamo je napravio jedan vrlo hrabar potez. Ja sam ga već prošao no on je pustio kočnicu i skoro smo zajeno odletili van. Barem sam se ja tako osječao  :mrgreen: A tamo gdje sam ga imao je izlazak na ciljnu gdje sam zbog tog njegovog kočenja u panici ostao u krivoj brzini i nisam imao snage u motoru izvući pravu brzinu na ciljnu inaće bi ga prešao, al na kočenju, da je bila Alpe Adria i da se ne ženim za dva tjedna, kočio bi sa nogom na nutra i odmah bi počeo zatvarat pa on ne bi mogao ništa drugo nego ono što sam ja morao na ulasku u Riječki, a to je stvarno bilo na pas mater do pada.
 
I još nešto mu se mora priznat ... nije ga teško bilo uhvatit nakon Alberta i Keca, ali ga je bilo teško preteć. Ja to inaće radim na drugm mjestima, ali i da sam malo uvoženiji, teško bi ga se tako lako oterasio  (y)
 
Koji je ono link za fotke sa staze? Bilo je ovdje već ali sam ga negdje zametnuo, a ne mogu naći tražilicom. Koliko se sjećam neki talijan fotka, i prodaje preko neta fotke bolje rezolucije  :misli: Tnx.
 
...u subotu je ekipa KS Automagazina bila na Grobniku i napravili smo nekoliko zanimljivih razgovora o motoristima i sigurnosti...sve ce biti emitirano u subotu... Đuro, Sasa, lik iz Piaggija i Sip u glavnim ulogama... (y)
 
koss said:
Odlično i zanimljivo (y)


...cekaj dok vidis kaj smo snimili.... (y)


A nekako smo se dogovorili da cemo i dalje pazit i pratit sto se dogadja na dva kotaca, s naglaskom na sigurnost...kad nam vec ne daju da na testu probijamo zvucni zid... :(