HI-FI kutak

Ovo tu sto ljudi stavljaju nije hifi.

Ja imam par setupa, jedan je hi end tu je buraz pljunuo nenormalno para.

Accuphase cd player, magnum pojacalo i visaton samostojece kutije samogradnja. Kutije su transmisije sa karbon kevlar bas driverima, alu mid driveri i elektrostati visokotonci. Isti taj setup ali u cinema verziji je sa kurom i onkyo resiverom a u pozadini su celestioni. Kablovinj necu jer kosta ko entry level setup.

Drugi setup je samo cinema, a treci mi je tu u zg, cambridge audio dac, kojega hrani, apple tv ili Mac mini koji je media server. Dac je spojen na rotel stereo pojacalo i sve to na samostojece focale.
Naravno sva glazba su origigi cedei ili losless, nema komprimiranih sranja.
 
Tommee said:
Ovo tu sto ljudi stavljaju nije hifi.

Ja imam par setupa, jedan je hi end tu je buraz pljunuo nenormalno para.

Accuphase cd player, magnum pojacalo i visaton samostojece kutije samogradnja. Kutije su transmisije sa karbon kevlar bas driverima, alu mid driveri i elektrostati visokotonci. Isti taj setup ali u cinema verziji je sa kurom i onkyo resiverom a u pozadini su celestioni. Kablovinj necu jer kosta ko entry level setup.

Drugi setup je samo cinema, a treci mi je tu u zg, cambridge audio dac, kojega hrani, apple tv ili Mac mini koji je media server. Dac je spojen na rotel stereo pojacalo i sve to na samostojece focale.
Naravno sva glazba su origigi cedei ili losless, nema komprimiranih sranja.
ajd nemoj mljet gluposti
ah da opet si ti the best  :LOL: :LOL:
 
GSX 1402 said:
ajd nemoj mljet gluposti
ah da opet si ti the best  :LOL: :LOL:

A ti si kao hifista  :LOL: Os doc cut accuphase? Ak uopce znas o cemo pricam...
 
darko_b said:
magnum smece nikad vise u moju kucu  (y)

Sumnjam da imaju jedan jedini uredaj  (y)
 
ja imam ovako ....

6712-tec_SA-EX100.JPG


4218-tec_SL-PG590.jpg


497-rstr373.jpg


i dynacorde u pravljenim kutijama..

staro ko isusov magarac, a još uvijek radi kao da je jučer kupljeno ...  :LOL: :LOL:
 
Tommee said:
Sumnjam da imaju jedan jedini uredaj  (y)
neznam ko ima il nema,samo znam da ga ja nikad vise necu kupit(tj nisam ni sad,buraz je al eto nek se broji  :LOL:)
 
Ninja said:
Da znam, ali kako slusam iskljucivo mp3-ce sa compa i integrirane zvucne kartice na maticnoj i ovo je overkill

To mi je bila prva misao kad sam pročitao temu, i sjetio sam da sam potpuno novi player maknuo u garažu da mi ne smeta. Valjda godinama nisam slušao ništa osim mp3 i internet radija.
 
Tema  (y) sutra cu vas gnjavit jer sam uzeo novo pojacalo sa hdm izlazim optickim kabelima i šta ja znam vec a neznam ga spojit  :mrgreen: nisam jedno 10 godina u tom djiru ošla tehnika naprid e da Yamo zvucnici
 
pojačalo Harman Cardon, cd sony vulgaris, dvd panasonic (sa hd-om), zvučnici Monitor audio,
ali sve je to goli k**** u usporedbi sa otvorenim Vance & Hines-om  :mrgreen:
 
GSX 1402 said:
kod brata  :LOL: :LOL:

Mos doc do mene u zg, mos doc kod mene u 53nju, bar imamo o cemu mljet, nec nam biti dosadno  (y)