Hitno!! Crijevo za kocnicu Hitno!!

tsolina

New member
Vozim apriliju RS125 i nakon lakseg sudara mi je medu ostalim osteceno i gumeno crijevo od straznje kocnice, ono crijevo koje spaja spremnik ulja i pumpu, ne tlacni vod.
Moze li mi tko reci gdje to mogu nabaviti???
 
ako je od posude do cilindra, za prvu ruku se možeš poslužiti bilo kakvim crijevom, jer u njemu nema pritiska osim slobodnog pada ...  (y)
 
strasilo : tocno  :mrgreen:

U ducanu autodjelova kupi komad crijeva za benzin istog promjera kakav ti je stari osteceni i naravno iste duzine,ili malo duze,  ... uvijek mozes skratit,....,to ti moze bit onda rijesenje za stalno!!
 
bole said:
strasilo : tocno   :mrgreen:

U ducanu autodjelova kupi komad crijeva za benzin istog promjera kakav ti je stari osteceni i naravno iste duzine,ili malo duze,  ... uvijek mozes skratit,....,to ti moze bit onda rijesenje za stalno!!

ok, jer dosta mi je voznje bez zadnje....
 
ma kad se navikneš onda je ok  :mrgreen:
Neki su pricali da ne koriste zadnju tj da je cak skidaju jer motor bude lakši itd pa rekoh idem i ja tj rađe pojedem šnicel nego imao zadnju kocnicu  :LOL:
 
STobulj said:
ma kad se navikneš onda je ok  :mrgreen:
Neki su pricali da ne koriste zadnju tj da je cak skidaju jer motor bude lakši itd pa rekoh idem i ja tj rađe pojedem šnicel nego imao zadnju kocnicu  :LOL:
i ja sam tak mislil dok nisam jucer prednjom gumom babi straznji stosdemfer od auta strugal....
 
tsolina said:
i ja sam tak mislil dok nisam jucer prednjom gumom babi straznji stosdemfer od auta strugal....
si bar uspel pobeci? :misli: