Hitno! Traži se! Enduro

Taj sigirno zna sta zeli 🙈

Ajde pitaj tog youtubere za sta mu triba motor, di bi se vozija i koliko ima novaca za pocetak.
Youtuber? Čemu odmah ovakva glupost? Ne možeš biti više u krivu, čovjek ima kilometara na motorima više od većine pametnjakovića na ovom forumu koji bi valjda na guzicu progovorili da drukčije ne mogu, a godina i motora iza sebe da ne spomjnjem. Plus profesionalni je vozač. I nisam pitao za savjet, pitao sam da li netko ima motor za prodati. Vozio je sve, i nije isključiv. Ne razumijem ovoliko bespotrebno pametovanje.
 
  • Like
Reactions: Author and SpoRRi
Youtuber? Čemu odmah ovakva glupost? Ne možeš biti više u krivu, čovjek ima kilometara na motorima više od većine pametnjakovića na ovom forumu koji bi valjda na guzicu progovorili da drukčije ne mogu, a godina i motora iza sebe da ne spomjnjem. Plus profesionalni je vozač. I nisam pitao za savjet, pitao sam da li netko ima motor za prodati. Vozio je sve, i nije isključiv. Ne razumijem ovoliko bespotrebno pametovanje.
Ne smiju ženi ili su stari mladići,...
 
  • Like
Reactions: El Mravac
Youtuber? Čemu odmah ovakva glupost? Ne možeš biti više u krivu, čovjek ima kilometara na motorima više od većine pametnjakovića na ovom forumu koji bi valjda na guzicu progovorili da drukčije ne mogu, a godina i motora iza sebe da ne spomjnjem. Plus profesionalni je vozač. I nisam pitao za savjet, pitao sam da li netko ima motor za prodati. Vozio je sve, i nije isključiv. Ne razumijem ovoliko bespotrebno pametovanje.

Ajde prvo procitaj svoj prvi post.

Enduro motora imas od 50cc do tvojih trazenih 650cc.
Imas dvotaktne i cetverotakne, hard enduro, putne endure te dual sport motore.
Razlika u kilazi od 100kg pa do 180kg....
Youtuber jer dosta njih pogleda par videa i onda bi oni vozili a pogotovo sta si navea himalayu da bi kupija novu.

Trazis motor, pravis se pametan a neznas sta bi prijatelj kupio i za to otvaras temu.
Pa do ro ti je covik stavija link njuskala trazi sta ti treba ako znas sta trazis.
 
Ako netko ima crf, ponudi ga. Ako ima GS, ponudi ga. Ako nešto od toga odgovara, slijedi dogovor.

A tebi ako smeta razlog i način na koji sam ja otvorio temu, predloži Mati da donese pravilnik o razlozima i načinu otvaranja teme. Do onda, morati ćeš tolerirati kad mi dođe da se pravim pametan.
 
A tebi ako smeta razlog i način na koji sam ja otvorio temu, predloži Mati da donese pravilnik o razlozima i načinu otvaranja teme. Do onda, morati ćeš tolerirati kad mi dođe da se pravim pametan.
a ti ces morati tolerirati nas pametnjakovice sa pametnim komentarima
win-win situacija, svi sretni i tolerantni
 
evo putni enduro :cool:
 

Attachments

  • Tomos-BT-50.jpg
    Tomos-BT-50.jpg
    85.7 KB · Views: 0
Ja sam imao BT-a kao klinac, frend je imo CTX-a i uvijek je bolje jebavo sa njim😄
Al bio je bolestan od sarafanja, stalno je mijenjao karike, cilindre, klipove... nikad nisi znao jel moze u đir ili je rastavljen u podrumu. I to smo imali 10 stepenica gore i 16 dolje za spustit u podrum🤣
 
  • Haha
Reactions: El Mravac and Shepa
A tebi ako smeta razlog i način na koji sam ja otvorio temu, predloži Mati da donese pravilnik o razlozima i načinu otvaranja teme. Do onda, morati ćeš tolerirati kad mi dođe da se pravim pametan.
Jbg, znamo da si htio najbolje ali je tema fakat nejasna... iako nije za pravilnik.😄 A i generalno, cim se nesto trazi vec svi pusemo na hladno jer sto se nudi je u oglasnicima a ovi "preko reda" u pravilu traze novo i i dzabe.😂
 
Jbg, znamo da si htio najbolje ali je tema fakat nejasna... iako nije za pravilnik.😄 A i generalno, im se nesto trazi vec svi pusemo na hladno jer sto se nudi je u oglasnicima a ovi "preko reda" u pravilu traze novo i i dzabe.😂
Ne kužim šta ti nije jasno?
 
Jbg, znamo da si htio najbolje ali je tema fakat nejasna... iako nije za pravilnik.😄
Ma jasno je i meni da se vidi da je tema otvorena u hodu s mobitela, čak se do više detalja i može, ali pristup koji neki imaju ne zaslužuje drugo nego "da se pravim pametan"...
 
sto se nudi je u oglasnicima
Uglavnom da, ali ne nužno, možda netko razmišlja pa eto poticaja. Naravno da je malo vjerojatno, ali ponavljam, ništa ne košta pitat jbmu. A za ovo "novo i džabe", nisam navikao na takav pristup pa ni ne razmišljam na taj način, valjda sam na vrijeme isfiltrirao ekipu oko sebe...
 
P8taj me kad pocnes voziti enduro.😄
Ok,ne razumijem se u enduro,ali jasno se vidi šta čovjek hoće,znači neki "enduro" oko 650ccm star između 5 i 10g. Ne traži ništa određeno nego ga zanima ako netko ima nešto za ponuditi tj. ako netko prodaje nešto tako pa će on razmisliti o tome
 
  • Like
Reactions: El Mravac
Evo primjer,ja sam tražio nakeda godinu do dvije starog klase ispod tisuću ili tisuću(valjda neću morati i to objašnjavati) . Pošto nisam našao ništa po normalnoj cijeni htio sam ovdje staviti da tražim naked po normalnoj cijeni i nek ljudi ljude šta imaju. Nisam to napravio baš radi ovih pametnjakovića koji bi se javili i onda bi bilo; do koje cijene,koje godište,koliko CCM,koliko ks,koja marka,šta je to dobra cijena.....
 
U praksi to tako ne ide, nije to naked, i svi ipak na kraju traze nesto odredeno.😄