Hitno tražim

mudri

New member
Bok, imam problem.Bliži se sezona a meni treba odvojena posuda ulja za prednju kočnicu.Ako tko ima kakvu manju,bio bih zahvalan,ili makar savjet di to mogu naći. :skriven: :biker:
 
ducati radiona kod pit-a (y)-pitaj tam
 
Hvala,a kaj još ima kod Gige u šupi?Trebal bi prednji disk,prednju trkaću gumu,lanac i lančanike,amortizer volana,helihoptere,kombinezon jednodjelni br.58,i 3,4 iljade eura za sezonu.Pa ak sam reko malo,nadodajte vi. :peace: :mrgreen:  :mrgreen: (y)
 
Nakon onog danas već pomalo i razmišljam o 60 :hrana: :hrana: imam 60,malo mi je veliki :B:
 
mudri said:
Nakon onog danas već pomalo i razmišljam o 60 :hrana: :hrana: imam 60,malo mi je veliki :B:

naguraj si čarape unutra il već kaj :LOL:
 
mudri said:
Hvala,a kaj još ima kod Gige u šupi?Trebal bi prednji disk,prednju trkaću gumu,lanac i lančanike,amortizer volana,helihoptere,kombinezon jednodjelni br.58,i 3,4 iljade eura za sezonu.Pa ak sam reko malo,nadodajte vi. :peace: :mrgreen:  :mrgreen: (y)
:LOL:  :misli: Ma kaj samo kukaš , koda ti je loše? e imaju kod mene neke Avon gume, mislim da ima i prednja dobra koja , pa navrati i pogledaj si, helikopter još nemamo , al kako smo krenuli ,i to bumo za koju godinu u prateću dofurali, kombinezon  moj je 8 brojeva manji, tak da ti to nemrem prodat, e a  za kaj ti treba toliko love ? kaj buš vozil Alpe-Adriu ili Europsko? meni je dobro i u PH, e a mogli bi i skočiti sad u proljeće, do Panoniaringa na Grabtheflag da vidimo kak to radi ekipa bez love, čovječe oni ni semafor nemaju, a juriju kak gluhe svinje, oni na  Grobniku više manje svi voze ispod 2 min. :jesus: (y) pozdrav od neprijatelja   
 
mudri said:
Hvala,a kaj još ima kod Gige u šupi?Trebal bi prednji disk,prednju trkaću gumu,lanac i lančanike,amortizer volana,helihoptere,kombinezon jednodjelni br.58,i 3,4 iljade eura za sezonu.Pa ak sam reko malo,nadodajte vi. :peace: :mrgreen:  :mrgreen: (y)

2mudri    još ti samo jedno fali i to vozačččččččččččččččččččččč :LOL: :LOL:
 
Imam nekog jadnog vozaca  :mrgreen:  :mrgreen: zavrsil je 3  (y) prosle sezone  Ako imate boljeg javite  :biker: