hitno

El Diablo

New member
trebam hitno saznat di ima za kupit streetfighter volana...zvao sam u motormaniju tam imaju jedan od 235 kn,ali je aluminijski,jel ima ko iskustva s tim,meni bas ne zvuci dobro.. aj pisite brzo di ima jos tih volana za pogledat jer je neka kombinacija u igri pa je hitno!!!
 
pa alu. volan je odlican jer je lagan, a kod jacih padova svaki puca...
 
mkt said:
pa alu. volan je odlican jer je lagan, a kod jacih padova svaki puca...

e zato me to i muci,a u motormaniji imaju samo taj,znam da je bilo i onih skupljih ti vjerovatno nisu bili aluminijski..al vise nema,a neznam di bi jos to trazio
 
pazi ako ti se sviđa i paše ti ergonomski uzmi ga, to je kao enduro volan ili..?
 
ma trebo sam ga ic pogledat sutra,al mi se ne svida kaj je aluminijski,rade bi dao vise para pa kupio neki bolji,inace treba mi streetfighter volan za fz6,kaj mislis da je taj aluminijski o.k?
 
Ako kupiš alu. volan vjerovatno češ morat stavit teže utege volana,jerbo je volan lakši pa će ti više vibrirat u vožnji  :mrgreen:
 
mkt said:
a neznam evo bas sam malo trazio po forumu i ti volani u motormaniju su navodno koma.. a i naso sam wrp volani se navodno prodaju u piccilu u splitu,jel ih ima mozda kod nas u zg,jel zna ko??
 
niksa said:
410 kn, a slike ce ti bit na forumu popodne, kad uhvatim malo vremena, u starom topicu "sve o TDM-u"

Ima ti ih razlicitih boja eloksacije, i dimenzija, otvorenosti, dubine itd...
e super hvala.. (y) evo sad sam uspio nac ima ih u ingkartu,samo neznam dal drze te streetfight volane ili samo za enduro i supermoto.
 
Ja na Fazeru imam WRP-ov volan.Platija san ga 950 kn u Piccilo racinga a idu u kompletu sa konjičima zaadaptiranje.Zadovoljan san 100 posto s njime.
 
MA-Zvone said:
Ja na Fazeru imam WRP-ov volan.Platija san ga 950 kn u Piccilo racinga a idu u kompletu sa konjičima zaadaptiranje.Zadovoljan san 100 posto s njime.
od cega je napravljen taj voaln?
 
I ja imam WRP-ov alu volan na svom streetu i maximallno sam zadovoljan i platio sam ga nešto više od 100 eura.
Prežio je pad i nije se savio ni mm.
 
RS-Streetfighter said:
I ja imam WRP-ov alu volan na svom streetu i maximallno sam zadovoljan i platio sam ga nešto više od 100 eura.
Prežio je pad i nije se savio ni mm.
di si ga  kupio?? jel taj tvoj isto od aluminija ili su samo jeftiniji od aluminija??
 
niksa said:
svi wrp u piccila su od aluminija, nemoj me sad pitak jos i koja legura  :mrgreen:... A sta se bojis alu volana - sigurno je bolji od celicnog  :wink:
a neznam nekak imam feeling da bu to puklo pri padu...
 
El Diablo said:
ma trebo sam ga ic pogledat sutra,al mi se ne svida kaj je aluminijski,rade bi dao vise para pa kupio neki bolji,inace treba mi streetfighter volan za fz6,kaj mislis da je taj aluminijski o.k?

uzmi bolji od bicikla...