hladno navarivanje u zg. (jelinić ako je)

ive_xxx

New member
trebam informaciju dali to radi on. te gjde se nalazi, cuo sam da je malo dalje od ciboninog tornja... ali to je malo velik prostor da ulazim u svako dvoriste..?

ako netko zna bio bih zahvalan.. trazio sam po karti i googlu. al bezuspjesno..  :(
 
Ako dolaziš od Vukovarske prema Ciboninom tornju to ti je na kraju parkirališta lijevo...ima tabla vani...velika...
Inače, mislim da se firma zove "Jelinić"...nisam ziher....i nemam baš dobra iskustva s njim....

Dugo nisam sreo arogantnijeg i bahatijeg lika.....imao sam želju da mu opalim šamarčinu čim je progovorio....
 
Je, lik je antipatičan do boli. Ponekad napravi dobro, ali uvijek skupo.

To je komentar o njemu, obzirom da ne znam šta je to što tražiš. :mrgreen:
 
Ja sam tamo dosta aluminijskih felgi izravnavo i nisam nikad imo nekih spomena vrijednih primjedbi
 
Tip fakat nije simpatičan, ali plastificiranje potpuno uništenih felgi su napravili  (y) , i što je najvažnije rješenje je, iako nejeftino, bilo trajno.  (y)
 
ma treba mi navuc, navarit ili kako se ta radnja zove.! ugl. treba mi navarit zeljeza na dosjed lezaja koji se poglodao usljed cvikanja lezaja.! tokar nezeli variti tj. njih 2 mi je reklo da to netko radi na hladno, a treci mi je rekao da to radi on al nije bio ziher di je tocno kod cibone..!

ali posto sam vidio par ljudi da je to rijesilo bez uvijanja i pucanja koje oni navode mislim da cu ja to doma navariti sam i samo odnjet da mi potokare, jer sve mi se cini da ce me ovaj opeljesit vise nego kaj ce me doc novi dio..! a i nevolim arogante osobe  :?

utisak napisem jos danas ili iduci tjedan.

i hvala na info di je..  (y)
 
Mojem prijatelju je trebao zavariti aluminijski fuzic za ramu jer mu je pukao pri padu. Posto mi je prijatelj gljiva za struju nije jadan znao da mora maknuti kleme sa akumulatora prije varenja, a naravano ovaj govnar jelinic mu to nije niti rekao nego kad mu je skurio akumulator i onda se jos i smijao i rekao mu je da je to njegov problem jer je on tu da vari, a ne da skida kleme sa akumulatora.