Hoćemo li ubrzo dobiti novog GospodaRRa AvantuRRe?

BMW9 said:
Al BMW XR je pila za djecake. Da sam malo manji i laksi mozda bi ga kupio umjesto GejS-a

Sljedeći puta slobodno zalijepi video od S1000RR u ovoj temi, nećeš ništa manje promašiti...  :no: :no:
 
jolly the roger said:
koliko vidim, piše GT a ne GS :jesus:
btw buš odgovoril na pitanje o mašćobi ili nebuš? Ja tebi jesam, obzirom da sam fino odgojen :jesus: :mrgreen:

mrvice, daj si mira...  :undecided:
 
lb said:
Sljedeći puta slobodno zalijepi video od S1000RR u ovoj temi, nećeš ništa manje promašiti...  :no: :no:

:lolcry:


 
jolly the roger said:
koliko vidim, piše GT a ne GS :jesus:
btw buš odgovoril na pitanje o mašćobi ili nebuš? Ja tebi jesam, obzirom da sam fino odgojen :jesus: :mrgreen:

J...o te kaj cjepidlačiš zbog jednog slova, slovo sim tam  :LOL:

Mašća je Castrol Molub-Alloy Paste TA, za sada drži.
 
opet koncept opet kurac opet palac opet prototip i nagadjanja, niko ne uzima u obzir postojanje ajp t7 i ccm superduala.................
 
Ako krecem iz Pule na Theth bez kanpera, sra da odaberem:
1. Yamahu
2. KTM
3. BMW
4. S1000RR
 
Ne znam, nisam nikada kretao iz Pule.
 
crnogorac said:
opet koncept opet kurac opet palac opet prototip i nagadjanja, niko ne uzima u obzir postojanje ajp t7 i ccm superduala.................

Mislis na SWM super dual?
 
a ta swm masina je sta? nista doli huska ;p ona dobra huska koju je bmw propatio sto nemka trogivnom huske pa su razocarani prodali sve to odma posle par godina
 
lb said:
A s druge strane - zašto čačkati mečku, kad postoji 701?

"Full retard" 701 s nekakvim rally kitom is the way to go!

790 mi je super no čini mi se da neće biti nešto puno bolji od 950/990.

 
701 vozio ju :D, motor je doslovce zvijer, počevši od agregata, ubrzanja/među ubrzanja, krajnje brzine (vozim se 140 km/h u 5 i još traži, ubacujem u 6 ideš - dolazi zavoj kočim), lakoće upravljanja, ovjesa, kočnica...

Od svega viđenog pardon, najavljivanog mislim da je 701 puno pogodak...Samo treba pokoji dodatak da bi užitak u vožnji bio potpun (seat concepts + omega relly kit)...


https://www.youtube.com/watch?v=mFWUWesKkOg
 

Attachments

  • 20287183_1897192690546897_5614958186478644613_o.jpg
    20287183_1897192690546897_5614958186478644613_o.jpg
    286.9 KB · Views: 227
Dobro, Ducati je malo jaci motor nego sto se tu trazi al evo lijepog videa. Mozda malo poljulja predrasude i praznovjerja. Nemojte se sad svi opet ljutit na mene. Naprosto uzivajte u videu. Svaki je motor dobar za prave ljude. Glavno da ima dva kotaca. Dimenzija kotaca isto nije od presudne vaznosti.  :0648:

https://www.youtube.com/watch?v=aKHD-KhgBKA