Hoćemo li ubrzo dobiti novog GospodaRRa AvantuRRe?

Lolo said:
ak' misliš spamati temu ... uspio si  :LOL:

Lik skuplja bodove, pustimo ga neka se veseli. Ne treba mu precesto tresti kavez, naporan je kad se zavrti u crveno...
 
odlicno uzimam xr1000 palim direkt mongolija sigurno je najbolji ja vjerujem videima na yt.............i vjerujem vozacima bmw da se nece ukvarit
 
ZoltanBB said:
790 mi je super no čini mi se da neće biti nešto puno bolji od 950/990.

A što se može napraviti da je na dva kotača i da je bitno bolje od 950/990?

Malo manja zapremina, redni motor, jer ga je jeftinije napraviti od v i novija elektronika, kao da je za moped bitno koliko boja ima zaslon na kojem crta instrumente.
Očekujem da će biti isto tako dobar kao 9xx, samo s više šarenih dodataka.

 
Sam si sebi da odgovor... Šta će ti onaj kit tipa Omega? Nitro-va Aurora Rally Lite je taman. 2000€

Meni će i Rade bit dobar... 1000€
69e6321ef616506eaee50139eb5696ee.jpg
b5174a28dd2eb11f51ce86b453b219ce.jpg


Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

 
Ništa pametno nisu rekli. Iskreno se nadam da će bit promašaj. :mrgreen:

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

 
Očekujem da mi Happy Zoo Racing nabavi i nabuđi jednog, ipak sam  potpisao lukrativan spozorski ugovor!!  8)  :mrgreen:
 
Umalo zaboravih: od Enduro LabOratorija TresnjeFka ocekujem 701 RR. I molim da uskladite sheme boja na oba motocikla, ne zelim da moram mijenjati kacigicu zbog vase traljavosti.

Detalje ste slobodni dogovoriti sa tajnicom.

Sa osobitim stovanjem,

LB
PodpreCjednik uprave
Odelenje za psiholoska delovanja
 
lb said:
Umalo zaboravih: od Enduro LabOratorija TresnjeFka ocekujem 701 RR. I molim da uskladite sheme boja na oba motocikla, ne zelim da moram mijenjati kacigicu zbog vase traljavosti.

Detalje ste slobodni dogovoriti sa tajnicom.

Sa osobitim stovanjem,

LB
PodpreCjednik uprave
Odelenje za psiholoska delovanja
rjesavamo u hodu.....ja nikako da se rijesim ovih iz BMW-a ...ne prestaju gnjaviti kao...uzmite uzmite...blah!
 
cosmic said:
Ništa pametno nisu rekli. Iskreno se nadam da će bit promašaj. :mrgreen:

Kao KTM 990, ali sa manje kilograma. Bolje od toga ne može.  :cool:
(Kilogrami su u mom slučaju bitni samo kad se moped prevrne.)

Sad ostaje da se vidi koja će biti cijena jednog kilograma KTM-a i što će biti u Power Parts katalogu.  :0648:
 
jolly the roger said:
uspjeli su napraviti ružniji motor od 640 adventure. Chapeau!

Kad ga imaš, mora biti prljav, da se ne vidi metroseksualna metalik narančasta plastika i napudrani okvir...

(Slika je Protektorova, valjda se neće ljutiti.)

vddxmOl9nklSKVMsdQUGleFBpFBhdgHjNuCY6GY8pIeEAx4-JjkaV5qalPYDv6GbsWyVfi0TUqSIq5GZnD0gDqBuJbo4rSrlM7fUHAx4qBn35we-jHnpCa89ys49KA5d_gQ9L3sB7uqDMJiJleD5M6ISqTkppS-0mml08Mj4BQzlaHTFK16Jdq4w8SEenzMC3Z28Zhp0fQemXwcPGhd3kDWFDs-mTw_S3PCnt0K9fZG_QX8ueJ6xYf2RFMZFImlN5XnUFFuDNYDp2tNHGGi3k7YJ46LVsvF8BbYCeegSjaIlf8boDXNagyCDCgh1H20NpLY_QavWSDLefNeyOTtGoRffX-ha9rNEu4XPme9YaCDdxJHxoUfRXnskXnCdQOE9CzkeFiuU5Su5cH-Gf0RgEHJddEBUYivNsEld7b9JtXXbTQo9i47jDGN1MAumKrVi8Vu-aQ_F0Mi4J6R5NCTkv3S0zHhxO1wzoL_eKOSdL_n_0-bjNkyrP4ZEzX1w8G9GwAk1v_H86jJpX-tXHQkJH8pZXPuCBSxCV9F-bXFRQAw1F6P8Fb3GYWNzAzVKKkgXkoGa7fbCfr9uaMQgpoVecl2dETBLrg0RvZgediuA=w1223-h917-no
 
Novi gospodaRR AvantuRRe

Ima disk kocnice, vodom hladjen, nije jeftin.

https://www.youtube.com/watch?v=nUYGL5WOwL4

Ok, kotaci su izvan specifikacije.  :LOL:
 
BMW9 said:
Novi gospodaRR AvantuRRe

Ima disk kocnice, vodom hladjen, nije jeftin.

https://www.youtube.com/watch?v=nUYGL5WOwL4

Ok, kotaci su izvan specifikacije.  :LOL:

allo redikulu brisi iz teme  :LOL: