Hollister MC Croatia -chapter Moslavina "5.wild spring

Robi R.

New member
dakle, 16-17.04. kraj Ivanic Grada, 5. moto party u organizaciji
Hollister MC Croatia - chapter Moslavina.
bit ce zajebancije, muzike, piva, domace spize, i svega ostalog sto
svaki dobar ucenik treba....pa navratite.....
info: Dudo 091-788-3917 ili
http://www.hollistermc.chapter-moslavina.freeservers.com/
 
ja bas idem do bratica u SB pa na povratku prema ZG smo namjeravali navratit :cool:
 
Možda samo ja ne znam, ali ipak...

Da li se može malo preciznije dati informacija gdje je to točno "Near Ivanić" - neka karta i sl., te neki program (ko, kaj, kada i sl.)

Hvala.
 
Jel to u onoj Sumici Zutici?
Ako je onda nemojte prati motore za susret :mrgreen:
Vidimo se
 
linza said:
Jel to u onoj Sumici Zutici?
Ako je onda nemojte prati motore za susret :mrgreen:

Ti to najbolje znaš :roll:
 
ove godine vise nije u Zutici, ne daju sumari/lovci/stavec onu kucicu gdje se sve odrzavalo. koliko sam shvatio, kada se izadje sa auto-puta prema Ivanicu, nastavi se prema Kutini, pa se kod skretanja za Kriz skrene lijevo i nakon 2 kilometra se stigne....otprilike :)....svejedno, bit ce putokazi uz cestu.
to je mali moto-party, onako prijateljska zajebancija i opijancija, svirat ce bend-dva iz ZG-a, nema nekog narocitog programa... trebala je biti i nekakva cross utrka, ali je premjestena za ovaj vikend.
to je to, pa se vidimo..
 
bismarck said:
linza said:
Jel to u onoj Sumici Zutici?
Ako je onda nemojte prati motore za susret :mrgreen:

Ti to najbolje znaš :roll:

prosle godine je u Zutici doslovno bio potop... u neku kasnu uru, jedan lokalni panker krene poprilicno pijan doma sa motorom... mislimo mi, jebote izgubit ce se u onoj poplavi, jos je masu pijan, ajmo sjest u auto i za njim da mu se neki kurac ne dogodi... i na pola puta nadjemo ga kako vozi 0,5 m/sat, jer mu se u onoj mrcini pokvarilo svjetlo...okolo samo mrak, blato, vodurina i sumetina.. i covjek se okrene nazad, mi iza njega u autu da mu pravimo svjetlo... i vozi on tako, prodje nekoliko nevidjenih kaljuza i olimpijskih bazena punih blata. ..vozi, vozi i 50 metara prije ulaza upadne u blato, ali onako cijeli zaroni...e bas mi ga bilo zao.. :)