Homologacija auspuha ?

infuz1on

New member
Pozdrav svima,

Dobio sam od frenda auspuh LeoVince. Njemu ne odgovara. Kako da riješim homologaciju, treba mi neki certifikat ? Imam samo kod s auspuha. Ne mogu pronaći preko njihovog sajta ništa. Jel imo netko neka iskustva s ti? već?
Ne znam ni godinu auspuha ni ništa.
Ovo je kod :
Sgi e13 10086 (9)
 
Pozdrav svima,

Dobio sam od frenda auspuh LeoVince. Njemu ne odgovara. Kako da riješim homologaciju, treba mi neki certifikat ? Imam samo kod s auspuha. Ne mogu pronaći preko njihovog sajta ništa. Jel imo netko neka iskustva s ti? već?
Ne znam ni godinu auspuha ni ništa.
Ovo je kod :
Sgi e13 10086 (9)
 
Pozdrav svima,

Dobio sam od frenda auspuh LeoVince. Njemu ne odgovara. Kako da riješim homologaciju, treba mi neki certifikat ? Imam samo kod s auspuha. Ne mogu pronaći preko njihovog sajta ništa. Jel imo netko neka iskustva s ti? već?
Ne znam ni godinu auspuha ni ništa.
Ovo je kod :
Sgi e13 10086 (9)

Jednostavno. Nadji taj aupuh na Leo Vince stranici, uvjeri se da pripada tvom motoru (proizvodjac, model, godiste) i downloadaj i isprintaj PDF homologacije (Leo Vince srecom ima homologaciju koju mozes downloadat za svaki road legal auspuh), S tim isprintanim PDF-om i ugradjenim auspuhom odi u stanicu za tehnicki pregled vozila (koja to radi) na atest pa da ti auspuh pregledaju vizualno, izmjere buku i upisu u prometnu dozvolu nakon sto zathtjev za atestom bude odobren od CVH.