Honda 1000rr

Machariel

New member
Pozdrav ekipa..
zanima me ovaj motor, mozda netko ima informaciju vise o motoru .. hvala

https://www.njuskalo.hr/sportski-motori/honda-cbr-1000-rr-fireblade-1000-cm3-oglas-28512454


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
farbani isluženi kramp koji nije ni nov bio dobar
 
da ne orvaram novu temu..
ovaj mi je takoder zapeo za oko..

https://www.njuskalo.hr/sportski-motori/aprilia-rsv-1000-rr-1000-cm3-oglas-29156908


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
zadnjih pola godine ga po fejsu i njuškalu prodaju 3 različita prodavatelja, ak se dobro sjećam požega - osijek - vinkovci tak da je vjerojatno prilika :mrgreen:
 
ooo jezer mu gajde...
a bas sam si mislio piknut neki motor da imam dok sam na godisnjem..

ajde ljudi ako znate nesto povoljno i dobro, bilo bi mi drago kupiti tako mesto..
ne zanim me skupo,  a lose .. [emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
a ljudi moji ja neznam šta vi očekujete od motora koji će za malo vremena  biti punoljetni  :misli:
 
pa da budu u dobrom stanju...

moj Z750 je bio dobar motor.. 2007g..
bio bih jako zadovoljan s motorom u istom stanju..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa zagrizi, pusti što drugi pričaju, ja kupio hondu prije 15 godina u ne baš lijepom stanju vizualno (isto izgleda i danas :mrgreen:), ali ispalo da je u teh. stanju savršena, e sad, i ova mille je super motor ali honda dopušta da je mrcvare svakakvi, ti možeš spustit malo cijenu eventualno možda radi nekog troška iza 500-1000 km-a, ili stisni jajca pa u salon po novi .
 
ma nije uopce neka panika da bas moram kupiti motor.. zelim sad nesto uzet da prevozim godisnji i sezonu, a na godinu cu gledat nesto novije..

a iako je privremeno, ne zelim bas da ga vise guram nego vozim..

a sto se tice stiskanja jajaca, nemam neki komentara, osim, to booolii.. [emoji1787][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Onda vidi neki motor od prvog vlasnika, ili da ima par godina vlasništva iza sebe, to je sigurnija kupnja .