Honda ADV 150

R3nchi

Member
Vidim izbacili tamo u Indoneziji filipinima gdje vec (zemljopis mi nije jaca strana)..Meni se jebbb svidja..
Samo da oce izbacit nesto od 300/400cc pa da do kraja ubiju svu konkurenciju...
Jako mi se svidja metalni volan motor like, odmah mi djeluje ozbiljnije i 123x ljepse..

https://www.youtube.com/watch?v=KQigiyS9LWY
 
Yamaha Xmax 300 je kralj u toj kategoriji oko 300 ccm...
Sta se tice ove Honde, cista kopija Xmaxa sta se tice izgleda od naprijed...
 
R3nchi said:
Vidim izbacili tamo u Indoneziji filipinima gdje vec (zemljopis mi nije jaca strana)..Meni se jebbb svidja..
Samo da oce izbacit nesto od 300/400cc pa da do kraja ubiju svu konkurenciju...
Jako mi se svidja metalni volan motor like, odmah mi djeluje ozbiljnije i 123x ljepse..

https://www.youtube.com/watch?v=KQigiyS9LWY

Pišu po webu da dolazi 250 za jugoistočnu Aziju i 300 za Evropu i USA
 
ferrari1984 said:
Yamaha Xmax 300 je kralj u toj kategoriji oko 300 ccm...
Sta se tice ove Honde, cista kopija Xmaxa sta se tice izgleda od naprijed...
Ne pricaj gluposti i uzmi tablete protiv jamahitisa.
Nisu ni slicni, a ne da je kopija.
 
ferrari1984 said:
Yamaha Xmax 300 je kralj u toj kategoriji oko 300 ccm...
Sta se tice ove Honde, cista kopija Xmaxa sta se tice izgleda od naprijed...

A po cem je on to kralj??'
JA nisam vozio ni njega ni forzu..
Al pored forze ju proglasavat kraljem??
Uz sve one keyless pizd?

Btw: opako pikiram xmax 300 za next sezonu..
 
R3nchi said:
A po cem je on to kralj??'
JA nisam vozio ni njega ni forzu..
Al pored forze ju proglasavat kraljem??
Uz sve one keyless pizd?

Btw: opako pikiram xmax 300 za next sezonu..

Jedna ali jako vrijedna razlika koja ide u korist Xmaxa nad Forzom je moto vilica kod Xmaxa dok je kod Forze vilica tipa "perun".
Ciklistika kod Xmaxa je zbog toga na višoj razini.
Vozio sam Forzu, doduse samo nekih 50tak kilometara, i moram priznati da sam jedva cekao opet sjesti na Xmaxa.
U Xmaxa stanu 2 integralne kacige pod sjedalo.
Najbolje da odes na temu Xmax 300 i procitas postove.

 
Jesam care odavno..Kao sto sam napiso izbor mi je xmax300 za sljedecu sezonu..Al da je on tu nesto nadmocan nad forzom?? Hmmm ne znam.Al opet nisam vozio ni jedan..A ovo o prednjim vilicama i ciklistici necu komentirat..Nego reci mi po cem si uvjeren da adv 300 nebi nikako mogo bit bolji il bar al pari?
 
R3nchi said:
Jesam care odavno..Kao sto sam napiso izbor mi je xmax300 za sljedecu sezonu..Al da je on tu nesto nadmocan nad forzom?? Hmmm ne znam.Al opet nisam vozio ni jedan..A ovo o prednjim vilicama i ciklistici necu komentirat..Nego reci mi po cem si uvjeren da adv 300 nebi nikako mogo bit bolji il bar al pari?
Xmax ima i 5-6 ks vise. To nije malo kod ovakvih skutera. Iako ja samo Vespu sta se ti ce skutera priznajem
 
LoL ja Vespu uopce nesmatram..
NHF to je za mene pederasto vozilo za talijane,gay community il hipstere..
Jbga svako nesto voli..
 
:wink:
 

Attachments

  • riding_a_scooter_790mvsize_372.jpg
    riding_a_scooter_790mvsize_372.jpg
    54 KB · Views: 171
DA-IM said:
^^ružno je osuđivati tako
možda se neko voli furati na talijanskog pedera  :cool:
A bas tako
Vespa je samo PX200

Nego ovi ADV150 je jako simpatican.osobno me ne zanima ova klasa skutera(jednocilndrasi i manje od 500 ccm) ali ako je cijena povoljna(18-20 iljada kn) onda je OK za zezanciju


Sent from my internet mobile device
 
Super, baš sam si mislio za 2-3 godine uzet X-ADV, ali ako bude verzija 125-300 još bolje .

E da, za ove Yamatitise, frkajte se, ADV serije su najljepši skuteri ikad . :2up:
 
hondimir said:
Super, baš sam si mislio za 2-3 godine uzet X-ADV, ali ako bude verzija 125-300 još bolje .

E da, za ove Yamatitise, frkajte se, ADV serije su najljepši skuteri ikad . :2up:

ADV skuter... baš zanimljivo, aj šalji mail u Hondu da ga stave u cjenik skutera

http://www.honda.hr/Motocikli/Repository/Documents/Ruting-cjenik-MOTORA-2019.pdf?v=09042019