Honda Afrika Twin

GePeZe

Well-known member
trebao bi malo pomoc.

Ako mi moze netko u Njemackoj nabaviti,tj kupiti touring vizir ili Puig,MRA svejedno za Afriku Twin RD 07/98 god.Ja ga nazalost ne mogu dobaviti Puig ga trenutno nema u proizvodnji a nitko ga nema kod nas na lageru, slazem si bike pa mi hitno treba.

Placanje po isporuci ali mi je hitno pa molim konkretne odgovore.

Vidim da ih ima u touratechu i na E-bay pa ako netko moze izaci u susret bio bi zahvalan

unaprijed hvala

Sinisa
 
Možda da probaš ovdje http://www.louis.de/_40c8e3b7faed0401c037611a485d37c3f0/index.php?topic=search&searchterm=10006645&cmd.x=8&cmd.y=9
 
djess said:
Možda da probaš ovdje http://www.louis.de/_40c8e3b7faed0401c037611a485d37c3f0/index.php?topic=search&searchterm=10006645&cmd.x=8&cmd.y=9

ma nije problem za nabaviti vec je problem za dostaviti i pokupiti posto nisam u Njemackoj


s.
 
kupi MRA.ja imam visokog Givija pa tuče po ramenima.

puno njih bi vozilo "starog krampa" -pukni koju slikicu tvoje Africe.
 
probaj malo bliza ........... recimo u sloveniji mozda oni imaju  (y)
 
Rijeseno,nabavio preko turatecha, 113 Eur sa dostavom i to Puig  :mrgreen: ostao na lageru,u toku tjedna ce doci u hr

puknut cu slike gore cim bude gotov,kompletna restauracija je napravljena do zadnjeg serafa raskopano,ocisceno,promjenjeno sta je trebalo biti zamjenjeno i stavljena u originalno tvornicko stanje

zamjenjen ovjes- amortizer straznji,prednje opruge progresivne,ulje u vilicama,plocice,svjecice,
ulje u masini,lanac,lancanici,filteri,prestelani ventili,ocisceni fergazeri,provjerena pumpa goriva,alternator ,svaki dan nakon posla par sati serafljenja ali samo je jedan afrikaner (y) i jos malo i posao je pri kraju.

s.

 
  • Like
Reactions: e39
:misli: Ovo mi zvuči jako dobro, a kad znam o kome se radi, siguran sam da bude suuper!

Slike, da se naslađujemo!!!

Pozdrav!
 
bravo said:
puknut cu slike gore cim bude gotov,kompletna restauracija je napravljena do zadnjeg serafa raskopano,ocisceno,promjenjeno sta je trebalo biti zamjenjeno i stavljena u originalno tvornicko stanje

s.

Je si li to slagao za sebe ili ces ga prodati?
 
ma za sebe ,nema tu matematike kad ides u tako duboku restauraciju,trazio sam od 1 vl,
hrc boju,da nije lupana i slucajno sam na takvu i naletio.

evo sad je vec slazem dobrih mjesec dana i jos malo pa gotovo,najbitnija mi je bila rama i agregat a kod ove se poklopilo da je to 100% u odlicnom stanju,sto je dosta bitna stavka a dijelovi za Hondu su papreno skupi

s.




 
bravo said:
ma za sebe ,nema tu matematike kad ides u tako duboku restauraciju,trazio sam od 1 vl,
hrc boju,da nije lupana i slucajno sam na takvi u naletio.

evo sad je vec slazem dobrih mjesec dana i jos malo pa gotovo,najbitnija mi je bila rama i agregat a kod ove se poklopilo da je to 100% u odlicnom stanju,sto je dosta bitna stavka a dijelovi za Hondu su papreno skupi

s.
Daj neke slike!
 
Polako tek kada bude gotova a nadam se do kraja ovog tjedna :D,danas sam dao na poliranje zastitni lim ispod mašine,sa time da sam desnu stranu lima zamjenio jel je bila zgrebana,navodno je u petak ili subotu vizir u HR,engine guard od Hepco&Beckera,centralni nogar od Hepco&Beckera oboje vec montirano,fusrasteri i polugica mjenjaca od Tuaratecha,zastitna mrezica za far od Turatecha sve montirano i ja sam vec nestrpljiv ali samo polako nema zurbe u restauraciji.

S.
 
...nemoj se žuriti - ali ja sam se danas vozio  :jesus:

pa ti slažeš avion.
 
bravo said:
da. :mrgreen: i opet preuredenoga da nema veze sa originalom :jesus:

s.
Mislim da sam te vidio neki dan(može bit da je i prije 2 tjedna! u jaski! :mrgreen:)
Reko mi je Škaro da je full preuređen!
 
mislim da nisi vidio mene,nisam bio u HR tada,a ako zelis vidjeti dukca dodi do mene pa ti ga pokazem,bar si ti blizu

s.