Honda CB 1300 - generalni topic

Ja uopće ne starim,ni sam ne znam zakaj 😁,ali oduvijek Kawasakijewac moram ipak priznati da baš ta Cb1300 serija kod mene uživa poseban status.Pogođen je to bajk u svim segmentima.Rado bih ju smjestio pored mojih zelenih.
 
  • Like
Reactions: cadjo
Ne znam zakaj, ali baš ne volim vidjet na novim motorima a pogotovo ovakvim mrcinama klasične vilice.

Ko dve čačkalice... Baš grdo 🤷‍♂️
Potpisujem,USD vilica je najveću upgrade koji ovaj motor triba i dalje ništa ne dirati 👍
 
  • Like
Reactions: Kawah
U potpunosti se slažem,esencijalni uradak nek' ostane , eventualno puknuti kvalitetnije usd vilice i to je motor za vječnost,njegovu(njezinu) i moju.
 
Ja uopće ne starim,ni sam ne znam zakaj 😁,ali oduvijek Kawasakijewac moram ipak priznati da baš ta Cb1300 serija kod mene uživa poseban status.Pogođen je to bajk u svim segmentima.Rado bih ju smjestio pored mojih zelenih.
Ja iman obrnutu situaciju,obolija od teškog Hondititisa a jedan model uz Hondine CB serije mi je rak rana.Kawasaki Z900 prvi i zauvik najlipši motor na svitu.Čak i nova reinkarnacija bi bila rado udomljena 💗
 
Ovo je skulptura od motora,čisti hedonizam 💗
Kralj alpa,car izgleda i stila 😎
Da slazem se
I nadasve mi je drago sta pravilno CB1300 nazivas ON a ne ONA
Za razliku od jednog naseg poznanika koji istini za volju nije referentna tocka ali bilo je za ocekivati da nesto nauci jer je vec desetljecima se fura na motore(samo fura.....voznja ne)

Inace meni iznimno drag motor ali razum i emocije su prevladale samo emocije....😎
 
  • Haha
Reactions: cadjo
Koga zanima,prodaje se...
Vise u oglasniku
 

Attachments

  • Screenshot_20210914-171346_Gallery.jpg
    Screenshot_20210914-171346_Gallery.jpg
    704.7 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: toecutter